UA    RU    EN   
Національна металургійна академія України

Інформація


Зображення

image 293.jpg

На засіданні вченої ради факультету декан д.т.н., професор Людмила Володимирівна Камкіна обговорює навчальний план бакалаврів по напрямку "Металургія"

image 294.jpg

Протягом декількох років проводиться літня школа зі студентами-металургами третього курсу у Королівському технічному інституті (KTH), м. Стокгольм (Швеція). Студенти виконують науково-дослідну роботу на певну тематику з використанням сучасного наукового обладнання KTH у інтернаціональних учбових групах.

У жовтні 2006 року між НМетАУ та відомою корпорацією Danieli підписано договір про співпрацю, за яким створено учбові групи МЧ-Danieli-04 та МЗ-Danieli-04 по підготовці фахівців для подальшої роботи на підприємствах корпорації. У 2007 році до цієї роботи залучено студентів п'ятого курсу, які після закінчення та отримання диплома спеціаліста почнуть роботу в Danieli.

Відомий технічний університет "Фрайберзька гірнича академія" має давні зв'язки з НМетАУ по підготовці аспірантів, докторантів. З 2006 року підписано угоду про подвійний диплом і студенти мають можливість проходити навчання у цьому університеті.

Традиційною стала участь студентів нашого факультету у міжнародній науковій конференції, яку проводить факультет інженерних процесів, матеріалів і фізики Ченстоховської політехніки, Польща.

У листопаді 2007 року підписано договір про співробітництво з Пекінським университетом науки і технологій, кафедра фізичної хімії. За цією угодою планується обмін студентами, які навчаються за магістерською програмою, що дасть змогу розширити тематику спільних досліджень у напрямках моделювання металургійних процесів, нерівноважної термодинаміки, кінетики та пошуків шляхів інтенсифікації процесів за рахунок використання нетрадиційних видів енергії

image 295.jpg

Влітку (16 липня 2009) Президент України Віктор Ющенко видав указ під номером 552/2009 "Про відзначення державними нагородами України" за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної металургійної промисловості, забезпечення виробництва високоякісної продукції та з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Особисто ректором академії Величко О. Г. була нагороджена відзнакою МОН України "За наукові досягнення" професор, д.т.н. Камкіна Людмила Володимирівна.

image 296.jpg

Щороку студенти факультету під керівництвом кураторів та викладачів проходять виробничу практику на багатьох металургійних заводах, а саме: завод ім. Петровського, Дніпроджержинський металургійний завод, ОАО "Запоріжсталь", Криворізький металургійний завод та ін.

image 297.jpg

На факультеті проводяться наукові дослідження у напрямку: механізм та кінетика окислювально-відновлювальних процесів виробництва чавуну, сталі, феросплавів; термодинамічна оцінка основних можливостей процесів та пошук шляхів інтенсифікації видобутку металів; розробка технологій переробки вторинних матеріалів чорної металургії; рециклінг матеріалів; розробка якісних вогнетривів для чорної металургії; розробка нових технологій одержання якісного металургійного палива тощо.

У наукових дослідженнях значна увага приділяється математичному опису процесів, що дозволяє розширити можливості аналізу металургійних реакцій та створити сучасний апарат математичного моделювання та інструмент для одержання шляхів управління технологічними процесами


Додаткиfacebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Інформація

Освітні програми

наукова робота

Зовнішні стейкхолдери

Акредітація

Фото, відео матеріали

Олімпіади