Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Назарець Віктор Семенович photo

Назарець Віктор Семенович

кандидат технічних наук

Контакти:

E-mail: kgtz.naz@gmail.com

Телефон : (+38056) 753-57-95

Кімната : н-200

Автор більше 75 наукових робіт, з них 25 авторських свідоцтв. Нагороджений медаллю "Изобретатель СССР" медалью ВДНХ.

Віктор Семенович Назарець закінчив механічний факультет Дніпропетровського металургійного інституту в 1961 році, здобувши кваліфікацію інженера - механіка по металургійному обладнанню. Після закінчення інституту В.С. Назарець працював асистентом, старшим інженером, старшим науковим співробітником кафедри технології металів та машинобудування металургійного інституту.

В 1974 році поступив в аспірантуру і в 1977 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Розробка та дослідження електроіскрової обробки листопрокатних валків".

З 1979 року працював доцентом кафедри "Експлуатації та ремонту машин" Дніпропетровського інженерно-будівельного інституту. Читав курси "Технологія виробництва та ремонт автомобілів", "Проектування технологічних процесів та авторемонтних підприємств", "Експлуатація та обслуговування автомобілів".

З 1985 року є керівником науково-дослідних робіт з підвищення зносостійкості деталей технологічного обладнання отраслевої лабораторії при кафедрі експлуатації і ремонту машин Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

З 2002 року працює в НМетАУ. Викладає дисципліни "Виробничо-технічна база підприємств КГТЗ", "Основи технічної творчості та патентування", "Дисципліна за фахом", "Тріботехніка та надійність машин".

З 2004 року очолив кафедру "Колісні та гусеничні транспортні засоби" Національної металургійної академії України.