Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Білодіденко Сергій Валентинович photo

Білодіденко Сергій Валентинович

Завідувач кафедри

доктор технічних наук, професор

Контакти:

E-mail: sergeibelo@gmail.com

Телефон : +38 (097) 219-14-70

Кімната : пр. Науки, (пр. Гагарина), 4, k. 445

Закінчив Дніпропетровський металургійний інститут у 1978 році, інженер-механік. Почав роботу у металургійному інституті в 1982 р. К.т.н. з 1990 р., дисертація "Удосконалення вузлів головної лінії прокатного стану на підставі оцінки ресурсу за критеріями опору втомі", доцент з 1995 р., доктор технічних наук з 2010р., професор. Докторська дисертація "Розвиток наукових основ оцінки ресурсних показників надійності металургійного обладнання та підвищення безпеки його силових систем".

 Основні напрями наукової та науково-педагогічної діяльності – безпека і ризик-аналіз механічних систем; прогнозування ресурсу та втомні випробування елементів конструкцій; розрахунки металургійного обладнання. Розробив основи стратегії технічного обслуговування механічних систем гірничо-металургійного комплексу, авіаційно-космічної техніки і транспорту  за контролем рівня безпеки.

Кількість наукових праць, в т.ч. винаходів, біля 200. Основні навчальні курси, які веде викладач: "Розрахунки металургійного обладнання", "Безпека та механіка руйнування механічних систем", "Технічна діагностика металургійного устатковання". С.В.Білодіденко є заступником голови спеціалізованої вченої ради Д 08.084.03 в Українському державному університеті науки і технологій за спеціальністю 05.05.08- "Машини для металургійного виробництва". Н-індекс 5 (скопус). Під керівництвом С. Білодіденка захищено 5 дисертацій.