Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Міжнародна науково-практична конференція "АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ АГЛОДОМЕННОГО ВИРОБНИЦТВА"

        19-21 травня 2010 року в м. Дніпропетровську в Національній металургійній академії України кафедра металургії чавуну проводить міжнародну науково-практичну конференцію "АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ АГЛОДОМЕННОГО ВИРОБНИЦТВА", що присвячена 100-річчю з дня народження проф. Воловика Г.А.  

Шановні колеги!

     Запрошуємо Вас взяти участь в конференції, щоб поділитися своїми науковими і практичними досягненнями на згадку про Г.А. Воловика.
     Конференцію планується організувати так, щоб в її роботі з великою користю для себе взяли участь і науково-педагогічні працівники, і, головним чином, - представники металургійних гірничорудних, коксохімічних підприємств, проектних організацій, а також підприємств, обслуговуючих аглодоменне виробництво.
     У програмі роботи конференції передбачається заслуховування доповідей провідних фахівців, виступи представників підприємств, проведення тематичних круглих столів.
     Планується наступна організація роботи конференції: 19 травня - заїзд учасників конференції, в 14.00 - засідання науково-технічної ради Асоціації "Центр підготовки сировини і виплавки чавуну"; 20 травня - пленарне засідання в актовому залі НМетАУ, організований переїзд на турбазу "Маяк", яка розташована в сосновому бору на річці Самарчук, культурна програма; 21 травня - продовження роботи конференції в конференц-залі турбази; 22-24 травня для охочих - продовження неформальних робочих контактів на турбазі.
Доповіді, прислані на конференцію, будуть опубліковані до її початку в спеціальному випуску журналу "Новини науки Придніпров'я".
     Свої заявки на участь в конференції просимо прислати до 1 березня 2010 року за адресою:
проф.Тараканову А.К., кафедра металургії чавуну НМетАУ, пр.Гагаріна 4, Дніпропетровськ, 49000, Україна
Тел.: (+38-056) 374-82-07; 374-82-29
E-mail:kmetiron@i.ua, tarakanov@ua.fm

     Термін представлення оформлених доповідей - до 20 березня 2010 року. Матеріали подаються на електронному носієві (CD-R диску) або по електронній пошті. Тексти представляються в MS WORD, формули - у форматі будь-якого редактора формул, фотографії і малюнки - у форматі TIFF або векторному форматі.
     Присилаються також роздруковані доповіді, короткі тези доповіді, відомості про авторів і для співробітників українських підприємств і організацій - акт експертизи на право публікації матеріалу у відкритому друці.
     Програма конференції буде вислана до 1 квітня 2010 року.
Ваше бажання брати участь в роботі конференції Ви повинні підтвердити заявкою, після чого на електронну пошту або на факс виставляється рахунок на оплату участі. Оплата проводиться шляхом переказу до 20 березня 2010 року за кожного учасника відповідної суми на розрахунковий рахунок Асоціації "Центр підготовки сировини і виплавка чавуну":
Асоціація "ЦСЧ" ОКПО 35861716
р/рахунок 26005060198734 в КБ "Приватбанк", МФО 305299
Призначення платежу: за інформаційно-консультаційні послуги
Тел./факс Асоціації для довідок: +38(056) 317 11 63
Сайт: www.aglodom.com
Е-mail: centre@aglodom.com
Контактна особа: Надія Ханжіна, моб.097 364 46 95
     При реєстрації (у перший день міжнародної науково-практичної конференції) учасникам необхідно мати з собою 2 екземпляри Договору і Акту, підписані з боку підприємства-учасника. Повністю підписаний Договір, Акт, оригінал рахунку і рахунок учасники отримують на другий день конференції. Відмітка відряджувальних посвідчень проводитиметься при реєстрації.
     Якщо зареєстрований фахівець не може взяти участь в роботі конгресу, сплачені за участь грошові кошти поверненню не підлягають - організація - учасник має право замінити делегата, письмово сповістивши про це оргкомітет.


Додатки

File 3 (146.doc 27 kb)

ZAYAVKA (147.doc 27 kb)

ЗАЯВКА (149.doc 27 kb)

ЗАЯВКА

на участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції "АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ АГЛОДОМЕННОГО ВИРОБНИЦТВА", що присвячена 100-літтю з дня народження проф. Воловика Г.А., Україна, м. Дніпропетровськ 19-22 травня 2010 рокуВгору: Конференція