Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

X Міжнародна науково-практична конференція

 

 

Кафедра металургії сталі - один з ведучих підрозділів Академії, який є лідером у країні з підготовки кваліфікованих спеціалістів для сталеплавильного виробництва, його визнаним науковим та методичним центром.

Кафедра готує фахівців за спеціальністю «металургія чорних металів», спеціалізація «Менеджмент і технології виробництва сталі» і запрошує випускників середніх шкіл, коледжів та технікумів  до вступу

 на спеціальність – МЕ.

На кафедрі металургії сталі ми  допоможемо Вам визначитись, в чому саме полягає Ваш талант і розвинути його, навіть якщо він знаходиться за межами металургії. Про це свідчить доля наших випускників, і ми недарма пишаємося ними, бо серед них є члени Національної Академії Наук України, депутати Верховної Ради України, головні інженери та технічні директори металургійних заводів

 

Інформаційні повідомлення


Національна металургійна академія України

 

Кафедра металургії сталі

 

Спеціальність –  МЕ-02

 

Кафедра металургії сталі, яка заснована у 1899 році, – один з ведучих підрозділів Академії, який є лідером у країні з підготовки кваліфікованих спеціалістів для сталеплавильного виробництва, його визнаним науковим та методичним центром.

Кафедра готує фахівців за спеціальністю «металургія чорних металів», спеціалізація «Менеджмент і технології виробництва сталі».

 

За довгі роки свого існування ми випустили понад 2000 інженерів-сталеплавильників, підготували 55 докторів та більше ніж 150 кандидатів технічних наук, видали 70 підручників та монографій, сотні авторських свідоцтв на винаходи, патентів України, Росії, Великобританії, Італії, Японії, Германії, США, Австралії, Угорщини.

Займаються розробкою та удосконаленням наукових напрямків сталеплавильного процесу та паралельно  діляться  своїм досвідом з молоддю на лекціях наші видатні викладачі: Бойченко Борис Михайлович – професор, доктор технічних наук, завідуючий кафедрою, академік Академії наук вищої школи України (з 1994р.), голова секції «Металургія сталі», член-кореспондент Інженерної Академії України (1995р); Охотський Віктор Борисович – професор, доктор технічних наук, лауреат Державної  премії України у галузі науки та техніки (1999р.). Названий American Biographical Institute (USA) «Людиною року 2000» та «Людиною року 2001», «Видатним інженером Світу 2006». International  Biographical Centre (Cambridge, England) – «Міжнародним вченим 2003» та «Міжнародним вченим 2004».

Кафедра виступає постійним та головним організатором і учасником традиційної міжнародної науково – технічної конференції «Теорія і практика сталеплавильних процесів».

Наші партнери – співробітники: ПАТ «Євраз – ДМЗ ім. Петровського», ВАТ «ІНТЕРПАЙП НТЗ», ВАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського», ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПАТ «Маріупольский металургійний комбінат ім. Ілліча», ВАТ Металургійний комбінат «Азовсталь», ВАТ «Запоріжсталь», Інститут чорної металургії (ІЧМ), Державне підприємство "Український інститут по проектуванню металургійних заводів".

Враховуючи стан справ на ринку праці та йдучи назустріч побажанням молоді, наша кафедра надає можливість своїм студентам набувати досвіду та поглиблювати знання, знайомлячись з досвідом іноземних країн у галузі чорної металургії під час проходження технологічної практики або стажування у Німеччині (Фрайберзька гірнича академія) чи Швеції (Королівський технологічний інститут), згідно з існуючими договорами про співпрацю з навчальними закладами цих провідних європейських країн.

Фахівці ООН стверджують, що 90% дітей талановиті. На кафедрі металургії сталі ми  допоможемо Вам визначити, в чом саме полягає Ваш талант і розвинути його, навіть якщо він знаходиться за межами металургії. Про це свідчить доля наших випускників, і ми недарма пишаємося ними, бо серед них є члени Національної Академії Наук України, депутати Верховної Ради України, головні інженери та технічні директори металургійних заводів (ВАТ «Северсталь», ПАТ «Євраз – ДМЗ ім. Петровського»). І також ректор НМетАУ – випускник нашої кафедри.

Україна – це метал! Метал – це ми! Обирайте майбутнє, обирайте кафедру металургії сталі!  

Додаткова інформація про кафедру металургії сталі:

зав. кафедрою, проф., д.т.н. Бойченко Борис Михайлович, т.(0562) 474229;

за питаннями вступу звертайтеся – проф., д.т.н. Нізяєв Костянтин Георгієвич,

т. (0562) 474461; доц., к.т.н. Мамешин Валерій Сергійович, т. (056) 3748375

Наша адреса: пр. Гагаріна, 4, Дніпропетровськ, 49600, Україна

E-mail: kmetsteel@metal.nmetau.edu.ua

 

Кафедра металургії чавуну і сталі