UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

ЗЕЛІКМАН Владислав Давидович photo

ЗЕЛІКМАН Владислав Давидович

Завідувач кафедри

кандидат технічних наук, доцент

Контакти:

E-mail: zelikman.kaf-oa@email.ua

Телефон : +38 (0562) 47 44 51

Кімната : Б-306

Стаж педагогічної діяльності в Національній металургійній академії України - більше 15 років. Викладає такі дисципліни, як "Звітність підприємства", "Аудит", "Контролінг", "Основи наукових досліджень" та ін. Пройшов підвищення кваліфікації та стажування на чисельних курсах, семінарах і тренінгах (у тому числі - за кордоном), є розробником і ведучим ряду курсів і тренінгів з питань економіки, підприємництва і менеджменту.

Активно займається науковою діяльністю в напрямку удосконалення систем управління на підприємствах (оптимізаційне планування діяльності, інформаційне забезпечення прийняття управлінських рішень), а також розробки комп'ютерних моделей та оптимізації техніко-економічних показників металургійних процесів. Є автором більше ста вісімдесяти друкованих наукових та науково-методичних робіт (у тому числі - співавтором семи монографій). Працює над докторською дисертацією на тему "Шляхи вирішення організаційно-економічних проблем управління прибутком на підприємстві".

 

Інформація в базі Google Академія            Інформація в базі ORCID

 

Поточні наукові публикації:

1. Сокольська Р.Б., Зелікман В.Д., Акімова Т.В. Особливості організації системи фінансового обліку як соціально-економічної системи в умовах впливу інституціонального ізоморфізму // Економічна кібернетика: від теорії до практики: збірник наукових праць за матеріалами Всеукраїнської науково-практичної конференції, 27–28 лютого 2015 р. – Дніпропетровськ: Герда, 2015. – 346 с. – С. 108 – 111.

2. Зелікман В.Д., Сокольська Р.Б. Система методів управління прибутком на підприємстві та вимоги до її інформаційного забезпечення // Фінансові механізми сталого розвитку економіки: теоретичний та практичний аспекти: Матеріали Всеукраїнської заочної конференції викладачів, студентів, аспірантів та молодих учених, Дніпропетровськ, 23-24 квітня 2015 р. / Національна металургійна академія України. – Д.: «Акцент ПП», 2015. – 246 с. – С. 135 – 140.

3. Сокольська Р.Б., Зелікман В.Д., Єрьоміна О.Л. Формування документального забезпечення на стадії планування аудиту // Науковий вісник Херсонського державного університету. Серія Економічні науки. Випуск 8. Частина 1. – Херсон, ХДУ, 2014. - С. 192-196.


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2018 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Розклад занять та консультацій

Наукова діяльність

Методична діяльність

Акредитація

Освітнi програми

Інформація для абітурієнтів