UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

ШПАНКОВСЬКА Ніна Григорівна photo

ШПАНКОВСЬКА Ніна Григорівна

кандидат економічних наук, професор

Контакти:

E-mail:

Телефон : +38 (056) 374 84 95

Кімната : Б-405а

У 1964 р. закінчила Дніпропетровський металургійний інститут за спеціальністю "Економіка, організація і планування на металургійних підприємствах", у 1970 р. – аспірантуру в Уральському політехнічному інституті, у 1993 р. – Міжнародний інститут менеджменту "МІМ-Женева" (Київська філія) за спеціалізацією "Інноваційний менеджмент". Працювала на підприємствах, в Академії наук, у ряді вищих навчальних закладів: Сибірському металургійному, Уральському політехнічному інститутах, НМетАУ, Державному інституті післядипломної освіти у промисловості та Українському державному науково-дослідному інституті медико-соціальних проблем інвалідності.

Коло наукових інтересів: спільно з Уральським науково-дослідним інститутом чорних металів та Центральним науково-дослідним інститутом чорної металургії імені Бардіна проводила дослідження проблем управління якістю металопродукції, оцінки ефективності позапічних засобів її підвищення, оптимізації сортаменту та областей використання металу підвищеної якості, запроваджені на уральських заводах (Челябінський металургійний комбінат, Верх-Ісетський металургійний завод, Челябінський електрометалургійний комбінат) та в цехах металокорду Білорецького металургійного комбінату (Башкирія); підвищення ефективності роботи мінізаводів (Гур'ївський металургійний завод); імітаційне моделювання, методологія розробки і впровадження методів активного навчання в системі підвищення кваліфікації керівників і фахівців (на "Криворіжсталі", Нікопільському заводі феросплавів, у Публічному акціонерному товаристві "Інтерпайп НІКО ТЬЮБ") та в навчальний процес у НМетАУ; аналітична культура; методологія ціноутворення на послуги; удосконалення аналітичної підтримки стратегічних управлінських рішень та фінансово-економічної діагностики стану підприємств, методологія економічного аналізу; оцінка інноваційно-інвестиційної діяльності. За результатами досліджень надруковано більш 270 наукових праць, з них 7 навчальних посібників з грифом Міністерства вищої освіти та 2 монографії у співавторстві. Під її керівництвом аспірантка кафедри М.В.Куцинська у 2012 р. захистила кандидатську дисертацію "Інформація управлінського обліку в аналізі ефективності діяльності державних вищих навчальних закладів". Є членом журі Всеукраїнської олімпіади студентів спеціальності "Облік і аудит" та вченим секретарем факультету економіки та менеджменту.

Розробила та викладає дисципліни: "Методи активного навчання" – у магістрів та викладачів; "Стратегічний аналіз" і "Економічна діагностика" – у магістрів; "Теорія економічного аналізу", "Економічний аналіз", "Аудит", "Техніко-економічний (управлінський) аналіз", "Аналіз зовнішньоекономічної діяльності", "Аналіз господарської діяльності", "Внутрішньогосподарський контроль".

 

 Інформація в базі Google  Академія               Інформація в базі ORCID 

 

П


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Розклад занять та консультацій

Наукова діяльність

Методична діяльність

Акредитація

Освітнi програми

Інформація для абітурієнтів