Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Всеукраїнська науково-технічна конференція студентів і молодих учених "Молода академія 2013"

22 травня 2013 року на кафедрі хімічної технології кераміки і вогнетривів була проведена Всеукраїнська науково-технічна конференція студентів і молодих вчених “Молода академія 2013”. В регламенті роботи конференції було заявлено 9 доповідей. 

Інформаційні повідомлення


22 травня 2013 на кафедрі хімічної технології кераміки і вогнетривів була проведена Всеукраїнська науково-технічна конференція студентів та молодих вчених "Молода академія 2013" . У регламенті конференції було заявлено 9 доповідей .

Найбільшу зацікавленість виявили слухачі до наступних доповідей: Тарасенко С.В. (ст. гр. ХС- 08 ) "Вплив механічної активації на реакційну здатність матричного компоненту і властивості бетонів " (кер. доц. Пісчанська В.В.) ; Горох Д.О. (ст. гр. ХС- 08) "Шляхи підвищення фізико -механічних властивостей динасових легковагів " (кер. ст.викл . Шебанова Н.В. ) , Федорець О.С. ( ст. гр. ХС- 08 ) "Дослідження особливостей дії оксиду кальцію в системі SiO2 – K2O – CaO" (кер. доц. Карасик Т.Л. ). Серед присутніх студентів і викладачів обговорення цих доповідей викликало великий інтерес , за результатами якого доповідачу Горох Д.А. було присуджено І місце , ІІ і ІІІ місця зайняли Федорець О.С. і Тарасенко С.В. відповідно.

Вітаємо дівчат з успішними кроками в науці!

Кафедра металургійного палива та вогнетривів