UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

16 квітня починається новий навчальний семестр

Всім доброго дня! Шановні студенти, нагадуємо, що 16-го квітня починається новий навчальний семестр, а у студентів 4-го курсу бакалаврату у цей день починається переддипломна практика. Будь ласка, не забудьте отримати направлення на практику (його можна забрати у препараторській кафедри ОМТ, к. А406) та заповнити й підписати у керівників завдання на дипломування і завдання на практику. Бажаємо успішного проходження практики!

До уваги студентів 4-го курсу бакалаврата! News icon

У четвер, 29 березня 2018 р., об 11 годині в актовій залі НМетАУ відбудеться зустріч з представниками приймальної комісії. Зустріч присвячена питанням вступу на наступний рівень навчання.

Студентська олімпіада QForm-2018 News icon

До уваги студентів, які навчаються за напрямами і спеціальностями підготовки, пов'язаними з обробкою металів тиском (ОМТ)!

Запрошуємо вас взяти участь у черговій Міжнародній студентській олімпіаді з моделювання процесів ОМТ в ПП QForm!

Заходи пройдуть в квітні 2018 року одночасно в декількох технічних університетах різних країн світу в формі мережевої (розподіленої) олімпіади. Основний етап українського конкурсу пройде на базі кафедри обробки металів тиском ім. акад. О. П. Чекмарьова Національної металургійної академії України (м.Дніпро, Україна).

Відбулась зустріч представників компанії Bureau Veritas: Ukraine зі студентами кафедри ОМТ ім. акад. О.П.Чекмарьова

Всім доброго дня! Вчора, 15.03.2018, до звичного перебігу навчального процесу додались дві нерядові події. Зараз розповімо про одну з них.
Під керівництвом доц. В.В.Андреєва була організована та відбулась зустріч студентів 4 курсу бакалаврату і 1 курсу магістратури з представниками компанії Bureau Veritas: Ukraine - провідної компанії світового рівня з тестування, інспекції й сертифікації продукції різного призначення. Та основною клієнтурою українського представництва компанії є підприємства металургійної галузі. 

Початок нового семестру - з понеділка, 19 лютого

Шановні студенти, нагадуємо, що початок занять у новому семестрі 2017/2018 року відбудеться у наступний понеділок, 19 лютого.
У вкладених файлах - розклад аудиторних занять.
Також звертаємо увагу, що для тих, хто з об'єктивних причин не зміг вчасно здати контрольні заходи з певних дисциплін, ще є час надолужити. Викладачі приймуть вас у час консультацій або в інший час (за особистою домовленістю).
До зустрічі в академії!

До уваги студентів 4 курсу! Інформація щодо захисту курсових проектів

До уваги студентів 4 курсу бакалаврата кафедри ОМТ НМетАУ!

Ознайомтесь, будь ласка, з розкладом засідання комісій з прийому курсових проектів на період з січня по квітень 2018 р.

Зверніть увагу, що комісії з прийому курсових проектів з окремих дисциплін засідають в різні дні!

Бажаємо успіхів!

1_rozporyadzhennya_kp_2018-2.jpg

Office 365 - нові можливості для ефективної організації праці на кафедрі News icon

Доброго дня! З радістю повідомляємо, що кафедра Обробки металів тиском ім. акад. О.П.Чекмарьова Національної металургійної академії України отримала ліцензію Office 365 для співробітників та студентів кафедри.

Цей сервіс компанії Microsoft дозволяє використовувати сучасні ІТ-технології для організації наукової роботи та навчального процесу, а також покращити комунікацію між студентами та викладачами.

Використання сучасних ліцензійних програмних продуктів, що містяться у пакетах Office 365, сприяє подальшому розвитку та впровадженню "хмарних технологій" для дистанційного навчання, формуванню електронного розкладу занять, консультацій та інших способів обміну інформацією на кафедрі.

Дякуємо за підтримку та допомогу з налаштуванням Office 365  адміністрації НМетАУ та представникам фірми ТОВ «Е-Хмара» (посилання: сайт,facebook).

Захист магістерських робіт 2018 року закінчено News icon

Всім доброго дня! Завершився третій день захистів дипломів магістрами другого року навчання гр. МЕ07-12м. Всі, хто підійшов до цього останнього етапу, не загубивши запал і натхнення, отримали ступінь магістра металургії. Ми поздоровляємо наших студентів - тепер вже самостійних фахівців - з цією одночасно радісною та трохи сумною подією, бажаємо всім знайти реалізацію у майбутній роботі, бути щасливими у особистому житті, не зупинятись на цьому щабелі життя - а йти далі, бо насправді навчання ніколи не закінчується. Вітаємо, наші дорогі, вас і ваших близьких, завжди будемо раді бачити вас на кафедрі. Не забудьте подякувати своїх керівників - у ваших успіхах значна частка їх енергію та часу.
На світлині - герої сьогоднішніх захистів. 

[Автор світлини О.Ремез]

Почались захисти випускних робіт магістрів News icon

Доброго дня! Сьогодня почались захисти випускних робіт магістрів. Студенти групи МЕ07-12м презентують свої дослідження, які вони провели під керівництвом викладачів кафедри. Сьогодні 7 студентів (на світлині) отримали диплом магістра металургії.  Оцінки оприлюднює Голова Екзаменаційної комісії, у минулому - теж випускник нашої кафедри, а нині провідний інженер відділу технічного управління ПАО "Євраз - ДМЗ", к.т.н., Максим Валерійович Краєв.

Вітаємо наших випускників, від усієї кафедри бажаємо їм всього найкращого в подальшому житті! Завжди будемо раді бачити вас на рідній кафедрі! Щасти вам!

I тур Всеукраїнської олімпіади з Обробки металів тиском News icon

Шановні друзі! Поздоровляємо всіх з Новим 2018 роком! Бажаємо здоров'я, щастя, приємних несподіванок, добробуту, нових вражень та всіляких гараздів!
І ось новина з розряду приємних несподіванок :).
Студентам 4 курсу бакалавріату та 1 курсу магістратури:
04 січня 2018 р., о 13 годині, в ауд. А403 відбуватиметься 1 тур Всеукраїнської олімпіади з обробки металів тиском.
Участь всіх студентів обов'язкова!

Вітаємо з Різдвом! News icon

Всіх друзів, колег, рідних вітаємо з Різдвом Христовим!

Хай у вашому дому завжди гостюють здоров'є, щастя, добро, мир, добробут, милосердя!

 

Отримана ліцензія на користування QFORM на 10 робочих місць News icon

Всім доброго дня! З грудня цього року, завдяки компанії Micas Simulations Limited і персонально Миколі Вікторовичу Бібі, студенти, аспіранти і викладачі кафедри ОМТ ім. акад. О.П.Чекмарьова мають можливість використовувати програму QForm на 10 робочих місцях. До цього використання програми було можливим на 5 робочих місцях. Додатково кафедра отримала можливість користуватись модулем термообробки цієї програми. Дякуємо щиро!
[картинка з ресурсу http://www.qform3d.com/products/qformht]

Міжнародна конференція QForm Forum 2017 у Берліні (Німеччина) News icon

З 27 по 29 листопада цього року у Берліні проходила конференція, присвячена одній з трьох найбільш розповсюджених у світі програмі моделювання процесів обробки металів тиском, QForm Forum 2017. Форум зібрав 55 учасників з 9 країн. Представники нашої академії і нашої кафедри - викладачі та студенти, які зараз проходять практику у Німеччині у рамках проекту "Praxispartnerschaft Metallurgie 2015…2018" - взяли участь у цій визначній події. Це стало можливим завдяки фінансовій підтримці Німецької служби академічних обмінів (DAAD), сприянню та допомозі компанії Micas Simulations Limited та персонально Миколі Бибі, завдяки яким викладачі, студенти та аспіранти кафедри ОМТ ім. акад. О.П.Чекмарьова отримали можливість використовувати програму QFORM. Приємно, що наші кращі студенти демонструють високий професійний та особистий рівень, який дозволяє отримувати достойні результати та робити доповіді на таких форумах.
На світлинах - пам'ятні моменти QForm Forum. Світлини надані М.Бібою. 
Більше інформації про цю подію можна отримати за посиланням _http://qform3d.com/news/2017/12/01.

forum_1.jpg

qform_forum_2017_4.jpg

20171129_163515_resized.jpg

Екскурсія на підприємства м.Нікополь

Продовжується цикл екскурсій студентів, аспірантів та викладачів кафедри ОМТ ім. акад. О.П.Чекмарьова на підприємства міста й області. У п'ятницу десант наших магістрів 1-го року навчання - Михайло Мартинюк, Олексій Музика, Олег Ільченко, Кирило Глушко - висадився у славному місті Нікополі й відвідав два сучасні підприємства - Нікопольський завод технологічної оснастки та Сентравіс Продакшн Юкрейн. Екскурсія добре підготовлена, програма створена саме для студентів нашої спеціальності, екскурсанти отримали багато корисної інформації та позитивних емоцій - це дуже добре видно на світлинах).
Дякуємо керівництву підприємств за уважне ставлення до потенціальних майбутніх працівників (небагато підприємств надсилають свій транспорт у інше місто, щоб забрати й привезти екскурсію), студентам - за допитливість та надання світлин. Більш детальний фото-звіт можна побачити на сторінці кафедри у ФБ (https://www.facebook.com/OMTDnipro/posts/733555956843422).

nikopol1.jpg

"Пластична деформація металів" - 2017 News icon

Міжнародна науково-технічна конференція «Пластична деформація металів 2017»

Місце проведення: НМетАУ, м. Дніпро
Дати проведення: 22…26 травня 2017 року

Програма та тези доповідей ТУТ

Поздоровляємо учасників олімпіади QFORM 2017! News icon

28 квітня відбулась Міжнародна студентська олімпіада з технології гарячого кування QFrom, 2017.
40 університетів з 13 країн світу (у тому числі і Національна металургійна академія України) взяли участь у цьому, вже традиційному, заході.
На базі кафедри ОМТ ім. акад.О.П.Чекмарьова НМетАУ змагались команди НМетАУ та Дніпродзержинського державного технічного університету. Наша команда бере участь у олімпіаді вдруге, а колеги з Кам'янського цього року дебютували.
За результатами виконання досить непростих завдань місця розподілились таким чином:
1 місце - Олег Парфьонов (НМетАУ, гр. МЕ16-13)
2 місце - Руслан Троцко (НМетАУ, гр. МЕ16-13)
3 місце - Кирило Карпенко (НМетАУ, гр. МЕ07-12м)
Вітаємо переможців, дякуємо всім учасникам та організаторам, та бажаємо успіхів наступного року!

 

Міжнародна студентська олімпіада з технології гарячої ковки (QFrom, 2017) News icon

Олімпіада QForm ось-ось почнеться!
40 університетів з 13 країн світу (у тому числі і Національна металургійна академія України) візьмуть участь у Міжнародній студентській олімпіаді з технології гарячого кування в 2017 році.

Міжнародна студентська олімпіада з технології гарячої ковки (QForm, 2017) News icon

Кафедра Обробки Металів Тиском ім. акад. О.П. Чекмарьова (ОМТ) запрошує студентів взяти участь у міжнародній Олімпіаді з моделювання процесу гарячої ковки в програмному пакеті Q-Form.

Українські команди будуть змагатися на кафедрі ОМТ НМетАУ в квітні 2017 року.

За результатами минулорічних змагань команда кафедри ОМТ НметАУ зайняла шосте місце.

 

 Координатор: доц. каф. ОМТ Віталій Андреєв

 vitaliiandreiev@metal-forming.org

 


facebook banner   twitter banner   youtube banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Розклад консультацій викладачів

Історія кафедри

Освітня діяльність

Наука

Міжнародна співпраця

Абітурієнтам

Студентське життя

Дипломування

Дистанційне навчання