UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Зустріч з представниками Інтерпайп щодо дуальної освіти News icon

До уваги студентів-магістрів 1-2 курсів кафедри ОМТ, а також інших технічних спеціальностей! 
26 жовтня о 10 годині у конференц-залі НМетАУ відбудеться зустріч з представниками компанії Інтерпайп. У ході зустрічі представниками Інтерпайп буде надана інформація щодо організації співпраці академії та компанії у рамках дуальної освіти - нової методики поєднання навчання та практики з метою отримання необхідних компетентностей, що все більше розповсюджується у світі і яка названа однією з основних видів здобуття освіти у Законі про освіту (ст.9 Закону).
На відміну від інших видів практик, ця практика є оплачуваною, у підприємства є можливість забезпечення гуртожитком. Також у процесі проходження практики можливе стажування у ФРН для вивчення нового устаткування.

Зустріч студентів НМетАУ з представниками німецьких університетів

Всім доброго дня! 
Продовжується навчальний процес, наші майбутні випускники-бакалаври наполегливо працюють над курсовим проектом з устаткування процесів ОМТ за фахом, магістри другого року навчання закінчили практику й продовжують роботу над магістерськими роботами, а наші німецькі друзі навідали нас для узгодження можливості продовжити обмін студентами-практикантами наступного року - вже поза межами програми за фінансуванням DAAD, яка закінчується цього року. 
29 вересня цього року обер-інженер Інституту матеріалознавства Ганноверського університету, докт.-інж. Флоріан Нюрнбергер та обер-інженер Падерборнського університету, докт. техн. наук Олександр Гридін в рамках перебування на кафедрі ОМТ зустрілись зі студентами 3-4 курсів кафедр ОМТ, термообробки, матеріалознавства, промислової теплоенергетики, та якості, стандартизації і сертифікації.
 

З початком нового навчального року!

Всіх-всіх - школярів, студентів, батьків і викладачів - з початком нового навчального року! Колектив кафедри обробки металів тиском вітає нових студентів-третьокурсників і студентів-магістрів, бажає плідного навчання, дружнього колективу, щоденних надбань і великих успіхів!
На світлинах: студенти 3 курсу кафедри ОМТ на зустрічі з керівництвом НМетАУ.

 

dscn1504.jpg

dscn1505.jpg

dscn1506.jpg

Почались захисти випускних робіт бакалаврів

Всім доброго дня!

Сьогодні почались захисти випускних робіт бакалаврів. Студенти 4-го курсу мають продемонструвати все, чому вони навчились за період перебування в академії. Екзаменаційна комісія в складі Дьоміної К.Г. (Голова ЕК, с.н.с. Інституту чорної металургії НАН України), доцентів кафедри ОМТ Самсоненко А.А., Бобуха О.С., Бояркіна В.В. і старшого викладача кафедри екології, теплотехніки та охорони праці В.В.Туріщева уважно та доброзичливо ставляться до кожного доповідача, оцінюють рівень доповіді й презентації, відповідей на питання. Бажаємо всім нашим студентам гарного захисту й високих оцінок!

Світлина від Кафедра ОМТ ім акад Чекмарьова, НМетАУ.

Фінальна презентація командних проектів

Шановні друзі!

Запрошуємо вас взяти участь у заключній презентації студентів гр.МЕ07-13м  з дисципліни «Менеджмент технологічних процесів», в рамках якої були виконані командні проекти під загальною назвою «Студентська вітальня». Захист проектів розпочнеться у середу, 30.05.2018, о 10.00 в ауд.А403.

Всеукраїнська олімпіада студентів з технологічної підготовки виробництва, гарячого об'ємного штампування і пресування

Олімпіада проводилася 20 квітня 2018 року на базі аудиторій кафедри обробки металів тиском ім. акад. О. П. Чекмарьова Національної металургійної академії України (НМетАУ), яка на даний момент виступає в ролі основного організатора Всеукраїнського туру.

В особистому заліку Олімпіади взяли участь 6 студентів за спеціальністю «Обробка металів тиском» від трьох ВНЗ України, а саме:

• НМетАУ (Дніпро) - Максим Носко (гр. МЕ07-13М); Руслан Троцко (гр. МЕ07-13М); Олег Парфьонов (гр. МЕ07-13М);

• НТУУ Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського (Київ) - Анастасія Шупіченко (гр. МД-41); Павло Коробко (гр. МД-41);

• Приазовський державний технічний університет (Маріуполь) - Олексій Хорошун (гр. ОМД-17-М).

16 квітня починається новий навчальний семестр

Всім доброго дня! Шановні студенти, нагадуємо, що 16-го квітня починається новий навчальний семестр, а у студентів 4-го курсу бакалаврату у цей день починається переддипломна практика. Будь ласка, не забудьте отримати направлення на практику (його можна забрати у препараторській кафедри ОМТ, к. А406) та заповнити й підписати у керівників завдання на дипломування і завдання на практику. Бажаємо успішного проходження практики!

До уваги студентів 4-го курсу бакалаврата! News icon

У четвер, 29 березня 2018 р., об 11 годині в актовій залі НМетАУ відбудеться зустріч з представниками приймальної комісії. Зустріч присвячена питанням вступу на наступний рівень навчання.

Студентська олімпіада QForm-2018 News icon

До уваги студентів, які навчаються за напрямами і спеціальностями підготовки, пов'язаними з обробкою металів тиском (ОМТ)!

Запрошуємо вас взяти участь у черговій Міжнародній студентській олімпіаді з моделювання процесів ОМТ в ПП QForm!

Заходи пройдуть в квітні 2018 року одночасно в декількох технічних університетах різних країн світу в формі мережевої (розподіленої) олімпіади. Основний етап українського конкурсу пройде на базі кафедри обробки металів тиском ім. акад. О. П. Чекмарьова Національної металургійної академії України (м.Дніпро, Україна).

Відбулась зустріч представників компанії Bureau Veritas: Ukraine зі студентами кафедри ОМТ ім. акад. О.П.Чекмарьова

Всім доброго дня! Вчора, 15.03.2018, до звичного перебігу навчального процесу додались дві нерядові події. Зараз розповімо про одну з них.
Під керівництвом доц. В.В.Андреєва була організована та відбулась зустріч студентів 4 курсу бакалаврату і 1 курсу магістратури з представниками компанії Bureau Veritas: Ukraine - провідної компанії світового рівня з тестування, інспекції й сертифікації продукції різного призначення. Та основною клієнтурою українського представництва компанії є підприємства металургійної галузі. 

Початок нового семестру - з понеділка, 19 лютого

Шановні студенти, нагадуємо, що початок занять у новому семестрі 2017/2018 року відбудеться у наступний понеділок, 19 лютого.
У вкладених файлах - розклад аудиторних занять.
Також звертаємо увагу, що для тих, хто з об'єктивних причин не зміг вчасно здати контрольні заходи з певних дисциплін, ще є час надолужити. Викладачі приймуть вас у час консультацій або в інший час (за особистою домовленістю).
До зустрічі в академії!

До уваги студентів 4 курсу! Інформація щодо захисту курсових проектів

До уваги студентів 4 курсу бакалаврата кафедри ОМТ НМетАУ!

Ознайомтесь, будь ласка, з розкладом засідання комісій з прийому курсових проектів на період з січня по квітень 2018 р.

Зверніть увагу, що комісії з прийому курсових проектів з окремих дисциплін засідають в різні дні!

Бажаємо успіхів!

1_rozporyadzhennya_kp_2018-2.jpg

Office 365 - нові можливості для ефективної організації праці на кафедрі News icon

Доброго дня! З радістю повідомляємо, що кафедра Обробки металів тиском ім. акад. О.П.Чекмарьова Національної металургійної академії України отримала ліцензію Office 365 для співробітників та студентів кафедри.

Цей сервіс компанії Microsoft дозволяє використовувати сучасні ІТ-технології для організації наукової роботи та навчального процесу, а також покращити комунікацію між студентами та викладачами.

Використання сучасних ліцензійних програмних продуктів, що містяться у пакетах Office 365, сприяє подальшому розвитку та впровадженню "хмарних технологій" для дистанційного навчання, формуванню електронного розкладу занять, консультацій та інших способів обміну інформацією на кафедрі.

Дякуємо за підтримку та допомогу з налаштуванням Office 365  адміністрації НМетАУ та представникам фірми ТОВ «Е-Хмара» (посилання: сайт,facebook).

Захист магістерських робіт 2018 року закінчено News icon

Всім доброго дня! Завершився третій день захистів дипломів магістрами другого року навчання гр. МЕ07-12м. Всі, хто підійшов до цього останнього етапу, не загубивши запал і натхнення, отримали ступінь магістра металургії. Ми поздоровляємо наших студентів - тепер вже самостійних фахівців - з цією одночасно радісною та трохи сумною подією, бажаємо всім знайти реалізацію у майбутній роботі, бути щасливими у особистому житті, не зупинятись на цьому щабелі життя - а йти далі, бо насправді навчання ніколи не закінчується. Вітаємо, наші дорогі, вас і ваших близьких, завжди будемо раді бачити вас на кафедрі. Не забудьте подякувати своїх керівників - у ваших успіхах значна частка їх енергію та часу.
На світлині - герої сьогоднішніх захистів. 

[Автор світлини О.Ремез]

Почались захисти випускних робіт магістрів News icon

Доброго дня! Сьогодня почались захисти випускних робіт магістрів. Студенти групи МЕ07-12м презентують свої дослідження, які вони провели під керівництвом викладачів кафедри. Сьогодні 7 студентів (на світлині) отримали диплом магістра металургії.  Оцінки оприлюднює Голова Екзаменаційної комісії, у минулому - теж випускник нашої кафедри, а нині провідний інженер відділу технічного управління ПАО "Євраз - ДМЗ", к.т.н., Максим Валерійович Краєв.

Вітаємо наших випускників, від усієї кафедри бажаємо їм всього найкращого в подальшому житті! Завжди будемо раді бачити вас на рідній кафедрі! Щасти вам!

I тур Всеукраїнської олімпіади з Обробки металів тиском News icon

Шановні друзі! Поздоровляємо всіх з Новим 2018 роком! Бажаємо здоров'я, щастя, приємних несподіванок, добробуту, нових вражень та всіляких гараздів!
І ось новина з розряду приємних несподіванок :).
Студентам 4 курсу бакалавріату та 1 курсу магістратури:
04 січня 2018 р., о 13 годині, в ауд. А403 відбуватиметься 1 тур Всеукраїнської олімпіади з обробки металів тиском.
Участь всіх студентів обов'язкова!

Вітаємо з Різдвом! News icon

Всіх друзів, колег, рідних вітаємо з Різдвом Христовим!

Хай у вашому дому завжди гостюють здоров'є, щастя, добро, мир, добробут, милосердя!

 


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2018 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Розклад консультацій викладачів

Історія кафедри

Освітня діяльність

Наука

Міжнародна співпраця

Абітурієнтам

Студентське життя

Дипломування

Дистанційне навчання

Освітнi програми