Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Медведєв Михайло Іванович photo

Медведєв Михайло Іванович

доктор технічних наук, старший науковий співробітник

Контакти:

E-mail: medvedev4747@gmail.com

Телефон : 31-34

Кімната : А411

Освіта: вища, інженер металург.

Спеціальність: обробка металів тиском.

У 1974 році захистив кандидатську дисертацію на тему “Деформируемость металлов при горячем прессовании труб” за спеціальністю 05.16.05 у Всесоюзному науково-дослідному і конструкторсько-технологічному інституті трубної промисловості. У 1991 році захистив докторську дисертацію на тему «Теоретические основы, разработка и внедрение высокоэффективных ресурсосберегающих технологий производства труб на установках с гидравлическими прессами» за спеціальністю 05.16.05 в  Дніпропетровському металургійному інституті.

З 1970 р по 2015 р. працював на Державному підприємствы «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут промисловості ім. Я.Ю. Осади»(м.Дніпропетровськ).
З 2017р по теперішній час є співробітником кафедри обробки металів тиском Національної Металургійної Академії України.
Основний напрямок досліджень - розробка теорії і технології виробництва труб з високолегованих і низько-пластичних матеріалів, а також титану, цирконію та ін. методом гарячого пресування, які широко використовуються в авіаційній і хімічній промисловості, атомній енергетиці.
М.І.Медведєв брав участь у виконанні понад 150 науково-дослідних робіт, впровадження яких принесло значний економічний ефект.
Також має багаторічний досвід роботи з багатьма підприємствами України та інших країн: ПрАТ «Сентравіс Продакшн Юкрейн» (м Нікополь, Дніпропетровська область), ВАТ «Волзький трубний завод» (м Волзький, Росія), ВАТ «Тагмет» (м Таганрог, Росія), ТОВ «Міжнародна компанія« Антарес »(м.Київ), НМетАУ (м.Дніпропетровськ), ЦНІІКМ« Прометей »(м С- Петербург, Росія), ВАТ« РосНІТІ »(Челябінськ, Росія).

Має досвід роботи консультанта ряду європейських фірм Danieli (Італія), SMS (Німеччина) та ін.
М.І.Медведєв працював за кордоном: фірма Danieli (Італія), ВАТ «Волзький трубний завод» (Росія), Pipe- Xing-Xing (КНР).
Лауреат премії Ленінського комсомолу в галузі науки і техніки за розробку і впровадження технології і обладнання виробництва труб і виробів з високоефективних матеріалів для авіаційної промисловості та атомної енергетики.

Публікації - 3 монографії, 90 статей і 17 патентів і авторських свідоцтв.

Основні публікації:
1. «Бесшовные трубы» Медведев М. И., Лоскутов П.А., Ратнер А.Г.
2.«Совершенствование процесса прессования труб» Медведев М.И.,  Гуляев Ю.Г., Чукмасов С.А.
3.Сборник «Развитие теории процессов производства труб. Научные основы прессования труб из сплавов на никелевой и железоникелевой основе» Медведев М.И.