Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Дистанційне навчання

Шановний студенте!

 У  зв'язку з військовим станом в Україні університетом введено дистанційне навчання студентів. З метою організації дистанційного навчання на кафедрі ЕТОП було впроваджено систему Google Class, базу матеріалів на Google Drive.

 

Ці платформи дозволяють ефективно та зручно використовувати навчальні матеріали, письмово консультувати студентів, а також проводити поточні і підсумкові контрольні заходи.

 

Для отримання доступу до навчальних матеріалів, будь ласка, надішліть листа викладачеві на його E-mail.
У письмі
вкажіть Ваші прізвище, ім'я та по батькові (повністю), групу в якій Ви навчаєтесь, вкажіть назву дисципліни,  а також свої контактні дані (адреса електронної пошти, мобільний телефон, Viber).

Після цього Вам буде відкрито доступ до навчальних матеріалів. Повідомлення про відкриття доступу надійде на Вашу електронну пошту протягом доби. Якщо лист не прийшов вчасно, перевірте папку СПАМ у своєї електронній скриньці.

Звертаю Вашу увагу, що студенти, які не надіслали викладачеві запит на відкриття доступу до навчальних матеріалів, вважатимуться такими, що не приступили до занять.

 

Електронні адреси та телефони викладачів кафедри екології, теплотехніки та охорони праці Ви знайдете за посиланням: http://nmetau.edu.ua/ua/mdiv/i2005/p1319

 

Рекомендуємо регулярно перевіряти стрічку новин по кожній дисципліні, щоб завжди мати актуальну інформацію.

Критерії, засоби і системи оцінювання контрольних заходів вивчаемих дисциплін визначаються у кожного викладача, а також наведені в контрольних білетах.

 

 Інструкції з використання сервісів Google Class, ZOOM, ДискGoogle.

Google Class

ZOOM 

ДискGoogle