Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Кафедра інженерної педагогіки

Палагута Вадим Іванович photo

Завідувач кафедри: Палагута Вадим Іванович

Контакти:

Адреса Кафедра інженерної педагогіки, УДУНТ,пр.Гагаріна, 4, м.Дніпропетровськ, 49600, Україна,

E-mail: vipalu@ukr.net

Телефон: 3-1161.Історична довідка.

Кафедра інженерної педагогіки була створена у 2004 році з метою підготовки спеціалістів у напрямку "Професійне навчання" і спеціалізації "Металургія у машинобудуванні та приладобудуванні".

Робота по створенню кафедри була доручена доценту кафедри філософії кандидату філософських наук В.І.Палагуті.1 червня 2004 року наказом 328-1-к від 25 травня 2004 року кафедра інженерної педагогіки була відкрита. Завідувачем кафедри призначений доцент кафедри філософії Палагута В.І.

Кафедра входить до складу факультету електромеханіки та електрометалургії і випускає інженерів-педагогів для металургійних та машинобудівних кафедр НметАУ, її філій, та також коледжів та професійно-технічних училищ металургійного та машинобудівного профілю.

У 2006-07 навчальному році колектив кафедри був нагороджен почесною грамотою за високі показники діяльності і зайняв друге місце на гуманітарному факультеті.

У 2008 році отриман акредитаційний сертифікат на підготовку бакалаврів за напрямом 0101 "Педагогічна освіта" 6.010100 "Професійне навчання. Металургія в машинобудуванні та приладобудуванні" на 15 років.

У 2009 році отриман акредитаційний сертифікат на підготовку спеціалістів за спеціальністю "7.010104 "Професійне навчання. Металургія в машинобудуванні та приладобудуванні" на 15 років.

У 2009 році був здійснений перший випуск фахівців з інженерної педагогіки.

Усі шість випускників працевлаштовані: з них 2 особи будуть працювати викладачами технічних дисциплін у середній школі та коледжі, 1 особа (Новікова А.) продовже навчання з педагогіки вищої школи на ступінь магістра у Національному гірничому університеті.

2.Педагогічний потенціал.

На кафедрі працюють два професори, чотири доценти і два старших викладача.

3.Науковий потенціал.

Два викладача мають науковий ступінь доктора наук, один з них - доктор філософії (Ph.D.), четверо - кандидати наук.

 

Візитівка

 

https://www.instagram.com/inzhenernaya_pedagogika/

https://www.facebook.com/inzhenernayapedagogika/

https://t.me/inzhenernayapedagogika