Світлої пам'яті

19 квітня 2021 року на 82 році пішла з життя завідувач кафедри матеріалознавства, видатний вчений матеріалознавець, талановитий та ініціативний керівник, доктор технічних наук, професор

КУЦОВА ВАЛЕНТИНА ЗИНОВІЇВНА

лауреат Премії МВССО України, Премії ім. акад. К.Ф.Стародубова та імені акад. Ю.М.Тарана, нагороджена галузевими відзнаками Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти України», «За наукові досягнення». Неодноразово нагороджувалася відзнаками Дніпропетровської обласної ради,  Облдержадміністрації і Міської ради. Під її керівництвом захищено 2 докторських та 20 кандидатських дисертацій.

Ректорат, колектив академії, кафедра матеріалознавства ім. Ю.М. Тарана, колеги та друзі глибоко співчувають рідним та близьким.