ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ - УЧАСНИКІВ АТО З КЕРІВНИЦТВОМ І ПРОВІДНИМИ ВЧЕНИМИ НМетАУ

05 березня 2019 року в конференц-залі НМетАУ відбулася зустріч студентів-учасників АТО, прийнятих на навчання до Нікопольського факультету НМетАУ (див. репортаж від 07.09.2018) з керівництвом і провідними вченими НМетАУ. Зустріч була організована з ініціативи нач. відділу НМетАУ С.М. Зінченко за сприяння керівництва НМетАУ (ректор О.Г. Величко, перший проректор В.П. Іващенко), Інституту інтегрованих форм навчання (директор - Т.С. Хохлова) і підтримки управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації, Нікопольської міської ради та корпорації "Інтерпайп". Детальнішу інформацію про подію розміщено на сторінці ІнІФН НМетАУ.

Перед присутніми виступив перший проректор В.П. Іващенко. Побажавши колишнім воїнам успішного навчання і подальшого кар'єрного зростання, Валерій Петрович запевнив присутніх в тому, що керівництво академії забезпечить студентам всі умови для успішного навчання, в тому числі для навчання в НМетАУ на програмах магістерської підготовки та в аспірантурі.

Директор Інституту інтегрованих форм навчання НМетАУ (ІнІФН) проф. Т.С. Хохлова, в своєму виступі зазначила, що на Нікопольському факультеті, роботу якого забезпечує інститут, студенти - учасники АТО мають всі можливості для успішного навчання та оволодіння спеціальностями, які користуються попитом у роботодавців нікопольського регіону. У її виступі було підкреслено, що професорсько-викладацький склад академії в особі науково-педагогічних працівників ІнІФН докладатиме максимум зусиль для забезпечення належного рівня підготовки та належних умов для реалізації планів на майбутнє.

Академік НАН України М.І. Гасик, який виступив перед студентами зі змістовним напутнім словом, зробив короткий екскурс в славну історію академії і кафедри електрометалургії, завершивши свій виступ врученням студентам книжок з феросплавного виробництва. Не менш яскравим було звернення до студентів проф. В.А. Гладких, який доповнив побажання Михайла Івановича своїм, не менш емоційним напуттям на адресу студентів.

Перед студентами також виступили провідні вчені НМетАУ, зокрема зав. каф. ливарного виробництва проф. В.Є. Хричіков, зав. каф. технологічного проектування ім. В.М. Друяна проф. В.Ф.Балакін та інші представники кафедр і підрозділів академії.

Нікого не залишив байдужим емоційний виступ доц. кафедри покриттів, композиційних матеріалів і захисту металів доц. А.В. Білої, яка з нагоди виступу перед студентами наділа свою волонтерську форму з нагородами за заслуги, побажавши колишнім воїнам залишатися стійкими і цілеспрямованими на всіх своїх теперішніх фронтах - в навчанні, роботі, суспільному та сімейному житті.

Після закінчення зустрічі її учасники сфотографувалися на добру пам'ять і вирушили на екскурсію до музею пам'яті загиблих в зоні ООС (АТО) та покладання квітів на алеї Героїв.

Бажаємо нашим студентам - славним захисникам Батьківщини успішного навчання в НМетАУ і подальшої плідної роботи під мирним небом на благо розвитку і процвітання України!

Секретар вченої ради ІнІФН НМетАУ к.т.н. Ю.Ступак

Нікопольський факультет (м. Нікополь)