Зустріч з випускником НМетАУ

11 вересня 2018 року в конференц-залі відбулася зустріч студентів і співробітників академії з випускником 1996 року кафедри обробки металів тиском: Бабичем Олексієм Олександровичем, директором, головним конструктором Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені Морозова О.О. (ХКБМ).

Він розповів про свій життєвий шлях, про  ХКБМ який він очолює  і перспективи співпраці з НМетАУ. В якості подарунка до музею академії Бабич О.О. передав модель суперсучасного бронетранспортера БТР-4МВ1, розробленого співробітниками ХКБМ.

На зустрічі також виступив вчений секретар ХКБМ, к.т.н. Бугач Андрій Станіславович з доповіддю на тему: "Концептуальні напрямки створення перспективних зразків бронетанкового озброєння механізованих та танкових військ". У доповіді були представлені новітні розробки ХКБМ щодо українських танків, бронетранспортерів та бойових машин піхоти.