UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Новини | Пошук


ХІV міжнародна конференція в Технічному університеті м. Варна (Болгарія)

ХІV міжнародна конференція в Технічному університеті м. Варна (Болгарія)

 

 ХІV міжнародна конференція "Стратегія якості в промисловості та освіті", організована за підтримки керівництва НМетАУ і проведена з ініціативи та за безпосередньої участі Інституту інтегрованих форм навчання НМетАУ успішно відбулася 4-7 червня 2018 р У Технічному університеті м Варна (Болгарія). За підсумками стажування і участі в конференції учасникам були вручені іменні сертифікати, що підтверджують міжнародний досвід кандидатів на здобуття звання доцента і професора відповідно до нового «Порядку затвердження рішень про присвоєння вчених звань» № 656 від 19 серпня 2015 року і Законом України «Про вищу освіту», а також враховуються при ліцензуванні і акредитації освітніх послуг. 

Детальніше...

Інформаційні повідомлення 15.06.2018


В роботі конференції взяли участь понад 50 представників вищих навчальних закладів та наукових організацій України, Болгарії та інших країн. 

 

  

 З урахуванням заочної участі загальна чисельність учасників склала більше 500 осіб з приблизно 150 наукових організацій і вищих навчальних закладів чотирьох держав. 

 

 Оргкомітетом підготовлений збірник матеріалів конференції в 2-хтомах, в які увійшли близько 200 доповідей (загальний обсяг - близько 900 сторінок). 

Ректором Технічного університету м Варна Р. Василевим був підписаний новий договір про співпрацю університету з Національною металургійною академією України, що передбачає взаємовигідну співпрацю з багатьох напрямків.

 

Для учасників конференції, які подали заявки на проходження стажування за міжнародною програмою (4 кредити, 120 годин), з 01 по 10 червня 2018 р керівниками відповідних підрозділів ТУ-Варна і провідними вченими були прочитані лекції та проведені 2 майстер-класи.  За підсумками стажування та участі в конференції учасникам були вручені іменні сертифікати, що підтверджують міжнародний досвід кандидатів на здобуття звання доцента і професора відповідно до нового «Порядку затвердження рішень про присвоєння вчених звань» № 656 від 19 серпня 2015 року і Законом України «Про вищу освіту», а також враховуються при ліцензуванні і акредитації освітніх послуг. 

ОРГКОМІТЕТ

Навчально-науковий інститут інтегрованих форм навчання


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua