UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Новини | Пошук


Всеукраїнська олімпіада студентів з технологічної підготовки виробництва, гарячого об'ємного штампування і пресування

Олімпіада проводилася 20 квітня 2018 року на базі аудиторій кафедри обробки металів тиском ім. акад. О. П. Чекмарьова Національної металургійної академії України (НМетАУ), яка на даний момент виступає в ролі основного організатора Всеукраїнського туру.

В особистому заліку Олімпіади взяли участь 6 студентів за спеціальністю «Обробка металів тиском» від трьох ВНЗ України, а саме:

• НМетАУ (Дніпро) - Максим Носко (гр. МЕ07-13М); Руслан Троцко (гр. МЕ07-13М); Олег Парфьонов (гр. МЕ07-13М);

• НТУУ Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського (Київ) - Анастасія Шупіченко (гр. МД-41); Павло Коробко (гр. МД-41);

• Приазовський державний технічний університет (Маріуполь) - Олексій Хорошун (гр. ОМД-17-М).

Інформаційні повідомлення 22.05.2018


Як відомо нашим постійним читачам, особливістю цієї олімпіади є те, що завдання вирішуються за допомогою програми QForm QForm - Metal forming / Forging and Extrusion / CAE / FEM / Software, ліцензію на яку наша кафедра має вже протягом декількох років. Для тих ВНЗ, які не мають ліцензії на цю програму, але бажають взяти участь у Олімпіаді, компанія-розробник надає можливість отримати безкоштовну ліцензію за три місяці до початку олімпіади. 

До складу журі Олімпіади увійшли: Фролов Ярослав Вікторович, проф., Д.т.н., зав. кафедрою обробки металів тиском ім. акад. О. П. Чекмарьова (НМетАУ) - голова; Самсоненко Андрій Анатолійович, доц., к.т.н .; Андрєєв Віталій Валерійович, к.т.н., доц. каф. ОМТ НМетАУ - член журі, секретар олімпіади.

Для рішення конкурсного завдання було відведено шість годин. Вихідні дані, наведені для ознайомлення і знаходяться в Додатку.

Результати перевірки конкурсних завдань дозволили визначити трійку найкращих робіт і призерів Олімпіади:

1 місце - Олег Парфьонов (НМетАУ);

2 місце - Анастасія Шупіченко (НТУУ КПІ);

3 місце - Руслан Троцько (НМетАУ) і Павло Коробко (НТУУ КПІ).

Організатори щиро поздоровляють призерів і висловлюють подяку ТОВ «КванторФорм» за можливість в проведенні даного заходу.

img_1925.jpg

img_1951.jpg

Кафедра обробки металів тиском ім. акад. О.П.Чекмарьова


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua