Вітаємо переможців ІІ-го туру Всеукраїнської студентської олімпіади з інтелектуальної власності та олімпіади з управління проектами

Третє місце у ІІ турі Всеукраїнської Олімпіади з інтелектуальної власності (з дисципліни) у 2019 році посів студент групи МЕ10-14м Варфоломєєв Михайло. Також у цьому році студент групи УП02-14м Ліховой Олексій продемонстрував непогані результати у ІІ турі Всеукраїнської Олімпіади з управління проектами, яка проводилася на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова. Колектив кафедри вітає учасників та переможців Олімпіад, бажає їм нових досягнень у навчанні та успішної кар’єри.

Також кафедра інтелектуальної власності та управління проектами має нагоду привітати студентку групи ІВ01-14м Соц Крістіну, яка під керівництвом професора Петренко В.О. посіла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з інтелектуальної власності (Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького).

Уже багато років поспіль студенти кафедри інтелектуальної власності та управління проектами є активними учасниками Всеукраїнської Олімпіади з інтелектуальної власності. Цього року заст. зав. каф. з наукової роботи, д.т.н., професор Петренко В.О. супроводжував 9 студентів для участі в ІІ турі Олімпіади з інтелектуальної власності у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут»: Шевченко Ганну, Скоропад Наталію, Ушакову Катерину, Виноградову Валентину, Соломаху Анну, Зєніну Олену, Варфоломєєва Михайла, Чередниченка Сергія та Цабка Владислава.

Колектив кафедри інтелектуальної власності та управління проектами пишається здобутками своїх студентів!

Кафедра інтелектуальної власності та управління проєктами