Національна металургійна академія Украіни

Новини | Пошук

Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Промислова теплотехніка» зі спеціальністі 136 «Металургія»

Приступила до роботи експертна комісія для проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Промислова теплотехніка» зі спеціальністі 136 «Металургія» другого (магістерського) рівня вищої освіти. Експертна комісія, призначена наказом Міністерства освіти і науки України від 22 січня 2019 р. № 89 л.

Склад експертної комісії: Дешко Валерій Іванович - завідувач кафедри теплотехніки та енергозбереження Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», доктор технічних наук, професор; Ганжа Антон Миколайович - завідувач кафедри теплотехніки та енергоефективних технологій Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», доктор технічних наук, професор.

Під час проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Промислова теплотехніка» студентами спеціальності 136 «Металургія» виконані комплексні контрольні роботи.

Інформаційні повідомлення 04.02.2019

Кафедра екології, теплотехніки та охорони праці