ОПРИЛЮДНЕНО ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЛЬТИПРЕДМЕТНОГО ТЕСТУ

Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднено демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту. Демонстраційний тест можна завантажити у форматі .pdf за посиланням. Окрім завдань, тест містить правильні відповіді, що дає можливість самоперевірки.
Повідомляється також, що найближчим часом з’явиться можливість попрактикуватися в онлайн-версії випробування на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Цей варіант допоможе відчути атмосферу тестування, потренуватися виконувати завдання в онлайн-режимі, навчитися розподіляти час на виконання 60 завдань з трьох навчальних предметів. Після завершення роботи над тестом також буде можливість отримати результати тестування.
Джерело: офіційний сайт Міністерства освіти і науки України

Нікопольський факультет (м. Нікополь)