До уваги абітурієнтів

Міністерство освіти і науки України нагадує, що 29 липня розпочалося приймання заяв для здобуття вищої освіти від найбільшої аудиторії вступників – випускників 11-х класів (на основі повної загальної середньої освіти).

Випускники 11-х класів можуть подати заяви на бюджетну чи контрактну форму здобуття освіти до:

• 8 серпня (18:00) – для вступу за результатами індивідуальної усної співбесіди, а також творчих конкурсів, складених 1-18 липня (бюджет і контракт);
  • 23 серпня (18:00) – для вступу за результатами НМТ (ЗНО), а також творчих конкурсів, складених 9-16 серпня (контракт).

Після цього заяви прийматимуться тільки на контрактну форму здобуття освіти.

ДП "Інфоресурс" на своєму Ютуб-каналі "ОсвітаВсім" розміщено декілька корисних відеоінструкцій для втупників-2022, в тому числі - відеоінструкцію щодо реєстрації кабінету і подання заяв для вступників до закладів вищої освіти на основі 11-ти класів. У ній пояснюється, як:

• зареєструвати кабінет
  • заповнити дані в ньому
  • сформувати заяву
  • подати заяву для здобуття фахової передвищої або вищої освіти.

Для зручності на відео вказані відповідні назви розділів.

Будемо раді бачити вас серед вступників Українського державного університету науки і технологій!

Нікопольський факультет (м. Нікополь)