Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Пам'яті Олександра ФЕЛЬДМАНА

Пам'яті Олександра ФЕЛЬДМАНА

Інститут промислових та бізнес-технологій, Нікопольський факультет та Нікопольський фаховий коледж Українського державного університету науки і технологій з глибоким сумом повідомляють, що 22 жовтня на 75 році життя помер Олександр Ісаакович ФЕЛЬДМАН  - відомий український металург, Заслужений працівник промисловості України, генеральний директор ТОВ «НВО Трубосталь» (м. Нікополь). Авторитетний промисловець, керівник, організатор і спонсор наукових досліджень в галузі металургії та трубного виробництва, видатний суспільний та громадський діяч - саме таким запам'ятався Олександр Ісаакович всім, хто знав його за життя. Детальніше

Інформаційні повідомлення


Стисла біографічна довідка

Олександр Фельдман розпочав свою трудову діяльність у 1967 році підручним коваля на Нікопольському Південнотрубному заводі, працював начальником технологічного бюро, начальником зміни, начальником групи лабораторії холодної прокатки. З 1989 р. разом з колегами заснував ТОВ «НВО Трубосталь» (м. Нікополь), який під його керівництвом став одним з провідних підприємств трубної галузі України та потужним виробником унікальної продукції. Не менш важливим є й те, що ТОВ «НВО Трубосталь» є престижним роботодавцем і солідним замовником на підготовку фахівців металургійної галузі. 

У різні часи на підприємстві працювало більше 1000 працівників, компанія продовжує свою роботу і в ці нелегкі для України дні, залишається одним з найбільших платників податків в бюджет міста Нікополя. 

Кандидат технічних наук Олександр Фельдман є автором та співавтором близько 100 винаходів, патентів та друкованих робіт, . Постійно приймав активну участь в розробці нових видів виробництва, вніс вагомий внесок у розвиток трубної промисловості країни.

У 2009 році нагороджений Президентом України орденом «За заслуги» III ступеня. У 2010-2015 рр. був депутатом Дніпропетровської обласної ради VІ скликання. В 2016 році був нагороджений Почесною відзнакою Нікопольської міської ради «Честь і слава» з присвоєнням звання «Почесний громадянин міста Нікополя». Багато років є головою Нікопольської міськрайонної громадської організації «Єврейська громада», був віце-президентом Єврейської ради України...

Олександр Ісакович завжди займав активну громадянську позицію, допомагаючи нужденним, підтримуючи спортивну інфраструктуру м. Нікополь, діяльність Нікопольського краєзнавчого музею і чисельних громадських організацій, допомагав у встановленні пам’ятників загиблим трубникам, меморіальних дошок та знаків, приймав безпосередню участь у збереженні пам’ятки національного значення - могили І. Сірка.

Світла пам'ять про Олександра Ісаковича та його добрі справи назавжди залишиться в історії міста Нікополь, історії становлення сучасної трубної галузі в незалежній Україні.

Нікопольський факультет (м. Нікополь)