ВІДКРИТА ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ у рамках акредитації освітньо-професійної програми «Інженерія програмного забезпечення у промисловості і бізнесі»

З 16 по 18 лютого 2023 року в університеті працює експертна група з акредитації освітньо-професійної програми

«Інженерія програмного забезпечення у промисловості і бізнесі» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти з використанням технічних засобів відеозв’язку.

Із програмою візиту можна ознайомитись на сайті університету «ОСВІТА», розділ «АКРЕДИТАЦІЯ» або за посиланням.

В рамках візиту для проведення акредитаційної експертизи відбудеться ВІДКРИТА ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ з учасниками освітнього процесу.

Зустріч запланована в дистанційній формі 16 лютого 2023 р. з 15:00 до 15:40. Участь у зазначеному заході можуть прийняти всі бажаючі.

Підключитись до конференції Zoom:

//us02web.zoom.us/j/82021322617

Ідентифікатор конференції: 82021322617

Кафедра інформаційних технологій і систем (ІТС)