Студент НМетАУ - у п'ятірці найкращих (серед 550 трейдерів) за результатами "Біржової Універсіади - 2012"!

Студент НМетАУ - у п'ятірці найкращих (серед 550 трейдерів) за результатами "Біржової  Універсіади - 2012"!

"Біржова Універсіада - 2012" - перший чемпіонат з Інтернет-трейдингу серед студентів України, що проходив з 1 лютого по 15 березня під патронатом Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Агентству з розвитку інфраструктури фондового ринку України, зібрав більш ніж 550 учасників з 116 команд, які представляли 63 ВНЗ України.
Деякі університети вирішили сповна скористатися наданою можливістю поторгувати на реальних торгах за реальні гроші і заявили не одну, а кілька команд (наприклад: КНЕУ ім.В.Гетьмана - 10 команд, КНУ ім. Т. Шевченка - 7 команд, НТУУ 'КПІ' - 6 команд, ...).
Наша команда, підготовлена в рамках міжнародного проекту «Студентський фінансовий клуб», булав укомплектована найкращими випускниками функціонуючих в академії курсів "Основи фондового ринку та Інтернет-трейдингу". Студенти НМетАУ активно, кожен день, вели боротьбу в умовах жорсткої конкуренції на реальних торгах ф'ючерсами на індекс Української Біржі.
З наших учасників найбільш відзначився Денис Олійник (МКС-08), який буквально, до останнього години змагань утримував другу позицію і тільки досить «специфічний» кульбіт ринку перед експірації, відкинув його на п'яте місце.
В ході змагань незалежні оглядачі відзначали стратегію Марії Горбенко (ЕП-07). Тривалий час Маші вдавалося утримуватися в "верхівці". На жаль, на фініші дівчині - просто не пощастило, і вона втратила перевагу.
Інші наші учасники: Ярослав Олійник (МТ-08), Сергій Нікітенко (УТС-07), Ангеліна Собко (МЕ12-10) та Анатолій Колосов (ФК01-09) більшою чи меншою мірою продемонстрували волю до перемоги, дисциплінованість і здатність вчитися в ході змагань.
Досвід, який набули наші студенти, - важко переоцінити. Звичайно, торгівля ф'ючерсами - не є основною складовою фондового ринку України, та й сам український ринок тільки починає активне функціонування, але відчувши реальні поштовхи світових індексів і зрозумівши сутність біржових торгів, студенти значно підвищують рівень практичного розуміння фінансових ринків. А це дозволить їм удосконалити і використати набутий досвід в подальшій кар'єрі.

Приєднуйтесь до нас! Запрошуємо в "Студентський фінансовий клуб"!

ДОКЛАДНА СТРУКТУРА КУРСУ, ФОТОЗВІТ, НОВИНИ.

Триває набір в чергову групу на курси "Основи фондового ринку та Інтернет-трейдингу".
Tel.: (056) 374 - 84 - 70; (067) 893-39-45
e-mail: sadow@metal.nmetau.edu.ua