Магістранти кафедри електрометалургії Олег Блуденко та Віталій Портний нагороджені відзнаками НАН України!

За результатами конкурса Національної академії наук України для молодих вчених і студентів вищих навчальних закладів магістранти-електрометалурги нагороджені відзнаками НАН України:

• Магістрант Олег БЛУДЕНКО (науковий керівник д.т.н., проф. Володимир ГЛАДКИХ) - Премією НАН України для студентів вищих навчальних закладів;
  • Магістрант Віталій ПОРТНИЙ (науковий керівник к.т.н., доц. Олександр ЖАДАНОС) - Почесною грамотою НАН України для студентів вищих навчальних закладів.

Вітаємо переможців і їх наукових керівників. Бажаємо їм подальшої плідної наукової роботи.

bludenko_gramota_nanu1.jpgportnyi_gramota_nanu1.jpg

elektrometallurgi_1.jpg

elektrometallurgi_2.jpgelektrometallurgi_3.jpgelektrometallurgi_4.jpgelektrometallurgi_5.jpg

Кафедра електрометалургії ім. акад. М.І.Гасика