РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПУ НА БАКАЛАВРСЬКИЙ СТУПІНЬ У 2022 РОЦІ

Міністерством освіти і науки України та Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднено важливу інформацію для вступників до закладів вищої освіти у 2022 році. Наголошується, що особи, які встигли зареєструватися для участі у ЗНО (створили реєстраційну картку та віддали її керівнику закладу освіти або надіслали до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти) вважаються зареєстрованими для участі у вступних випробуваннях. Для тих, хто ще не зареєструвалися для участі в ЗНО, запропоновано ознайомитися з алгоритмом дій щодо реєстрації для участі у вступних випробуваннях-2022. Зазначається також, що "Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році", в якому буде докладно описано процес вступу до внз, розробляється МОН України і буде оприлюднений пізніше.

Нікопольський факультет (м. Нікополь)