Вітаємо з успішним захистом дисертації!

Колектив кафедри Управління фінансами, облікової аналітики та моніторингу бізнесу щиро вітає старшого викладача Приходченко Оксану Юріївну з успішним захистом дисертації «Моделювання оптимальної структури пенсійної системи України» на здобуття ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.11 – Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці, науковий керівник к.е.н. Бандоріна Л.М.Колектив кафедри Управління фінансами, облікової аналітики та моніторингу бізнесу щиро вітає старшого викладача Приходченко Оксану Юріївну з успішним захистом дисертації «Моделювання оптимальної структури пенсійної системи України» на здобуття ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.11 – Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці, науковий керівник к.е.н. Бандоріна Л.М.

Кафедра управління фінансами, облікової аналітики та моніторингу бізнесу