Національна металургійна академія України

Новини | Пошук

Українська Асоціація Викладачів та Дослідників Європейської Інтеграції (APREI) пропонує прийняти участь у Всеукраїнському онлайн-опитуванні:

Українська Асоціація Викладачів  та Дослідників Європейської Інтеграції (APREI) пропонує прийняти участь у Всеукраїнському онлайн-опитуванні:

"Ціннісні орієнтири українського студентства", що здійснюється APREI в рамках міжнародного проекту Еразмус+ (напрям ім.Жана Моне: 620395-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-SUPPA «ЄС-Східне партнерство:Майбутні шляхи активізації спільних ініціатив академічних та громадянських Спільнот в Україні»).

Головним результатом дослідження буде розробка ефективної стратегії комунікації проєвропейських ціннісних орієнтацій українського студентства.

До участі в опитуванні запрошуються громадяни України, студенти денної форми навчання за программами бакалаврату та магістратури усіх профілів підготовки.

Посилання на анкету:

Інформаційні повідомлення 24.03.2021

Відділ міжнародного співробітництва

mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus