Національна металургійна академія України

Новини | Пошук

Дорогі наші студентки та співробітниці Національної металургійної академії України!

Сердечно вітаю Вас з Міжнародним жіночим днем – святом Весни, Любові та Краси!

У серцях всіх наших чоловіків – зачарованість вами, відданість вам і вдячність за вашу любов.

Саме Ви, представниці прекрасної статі, даруєте тепло та затишок близьким, перетворюючи наш дім у теплу родинну домівку та впевнено крокуєте пожиттю, надихаючи чоловіків на подвиги, вірші і балади на Вашу честь.

Любі жінки, дорогі наші колеги! У цей весняний день від усієї душі зичу Вам добра, щастя, здоров’я і любові. Нехай спокій і злагода будуть у кожній родині, хай ніколи не вичерпується життєрадісне джерело ваших сердець, нехай ваша краса й жіночність, душевне тепло і вміння дарувати тепло всім, хто його потребує, перетворять кожен день на свято.

Щиро бажаю вам щастя, кохання і справжньої, так необхідної впевненості, що у нашому житті, у наших стосунках, у наших сім’ях усе буде гаразд.

Виконуючий обов’язки ректора

Олександр ВЕЛИЧКО

Інформаційні повідомлення 05.03.2021

mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія