Національна металургійна академія України

Новини | Пошук

Річницю з початку нового міжнародного проекту «Посилення ролі ЗВО в промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0 в Грузії та Україні», що виконується за програмою Erasmus+, ознаменовано флагманським заходом – 17-18 лютого відбувся Міжнародний воркшоп «Лідерство університетів у переході до Industry 4.0». З огляду на карантин, захід відбувся у онлайн форматі на платформі Zoom, що лише посприяло залученню ширшого кола учасників.

Дводенна програма була дуже насиченою. Протягом першого дня відбулися лекції «Взаємодія університетів і промисловості для навчання протягом життя – практичний досвід» (проф. Ф. Саей, Католицький університет Льовену, Бельгія), «Досвід Політехнічного університету Порту з педагогічних та дидактичних питань інженерної освіти в контексті Industry 4.» (проф. Т. Перейра, Політехнічний університет Порту, Португалія), «Підприємництво для інженерів – навчання з залученням промислових партнерів: досвід, кращі практики та досвід співпраці з Європейським інститутом інновацій і технологій» (проф. Х. Бломгрен, Королівський інститут технологій КТН, Швеція). У жвавому обговоренніучасники визначили пріоритети у запровадженні контекстуIndustry 4.0 до освітніх програмі педагогічних практик. Перший день завершився змістовноюдискусією, підґрунтям якої стала спільна доповідь професорів Одеського національного університету Е. Кузнєцова та І.Нйенно «Методологія підготовки менеджерів в епоху Industry 4.0».

Протягом другого дня партнери обговорили підходи до впровадження проекту у кожному з бенефіціарів проекту. ВНМетАУ опірною кафедрою для впровадження проекту є кафедра технології машинобудування, де у новій навчальній лабораторії «Віртуальне машинобудівне підприємство» відбуватиметься як навчання студентів академії, так і підвищення кваліфікації промислових партнерів.

НМетАУ дедалі активніше інтегрується до нової реалії – четвертої промислової революції, яка є визначальним фактором на нинішньому етапі розвитку цивілізації. Нещодавно, академія набула статусу партнера платформи Industry4Ukraine, щооб’єднує промислові та хайтек сектори задля розвитку сучасної промисловості, як основи української економіки.

Отже, незважаючи на жодні складнощі, наш проект потужно розвивається. Докладніше - на сайті https://hein4.net

HEIn4 logo                         Erasmus Plus Logo

Інформаційні повідомлення 03.03.2021

mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія