Національна металургійна академія України

Новини | Пошук

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ НА ТЕМУ: «ІНДУСТРІЯ 4.0 НА СУЧАСНИХ ВИРОБНИЦТВАХ. СУТНІСТЬ, КЛЮЧОВІ ЕЛЕМЕНТИ ТА ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ».

1 та 2 жовтня 2020 року  в Національної металургійної академії України, в рамках виконання міжнародного проекту Еразмус+ : «Посилення ролі ЗВО в промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0 в Грузії та Україні» (HEIn4), 609939-EPP-1-2019-1-BE-EPPKA2-CBHE-JP, з метою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників академії,  проведено семінар-тренінг на тему: «ІНДУСТРІЯ 4.0 НА СУЧАСНИХ ВИРОБНИЦТВАХ. СУТНІСТЬ, КЛЮЧОВІ ЕЛЕМЕНТИ ТА ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ».

Семінар-тренінг проводили представники компанії «Festo Україна», яка є провідним світовим постачальником технологій автоматизації та лідером в області виробничого навчання і програм підвищення кваліфікації. Мета компанії - максимальна продуктивність і конкурентоспроможність її клієнтів.

В семінарі прийняли активну участь та підвищили свою кваліфікацію науково-педагогічні працівники кафедр НМетАУ, а саме: кафедри технології машинобудування; кафедри автоматизації виробничих процесів; кафедри теорії металургійних процесів та хімії; кафедри електрометалургії; кафедри машин та агрегатів металургійного виробництва; кафедри електротехніки та електроприводу; кафедри прикладної механіки.

Отримані знання дозволять нашим науково-педагогічним працівникам  значно підвищити рівень освітньої та наукової діяльності з висвітленням сучасних технологій Industry 4.0 та їх впливу на економічну ефективність роботи підприємств.

Erasmus Plus Logo

HEIn4 logo

Інформаційні повідомлення 16.10.2020

mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія