Національна металургійна академія Украіни

Новини | Пошук

6 квітня розпочався новий семестр навчання за проектом "Україна-Норвегія"

«Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в Україні. Інтеграція моделі проекту «Норвегія – Україна» в державну систему».

Попри всі перепони карантину в країні, ми стартували в онлайн режимі. Сподіваємось, що новий для усіх нас досвід дистанційного навчання дасть прогнозовано вдалі результати та дозволить виявити нові перспективи розвитку проекту «Україна - Норвегія».

Бажаємо натхнення та наполегливості в навчанні всім слухачам курсу, які кинули виклик новим челенджам реальності та продовжують розвиватись, опановують нову перспективну професію разом з Національною металургійною академією України.
Дякуємо Міжнародному фонду соціальної адаптації за підтримку та залучення до проекту https://ifsa.kiev.ua/ та всім нашим викладачам за ваш внесок у добру справу!

Довідково:

Національна металургійна академія України є партнером проекту з 2017 року. Основу проекту складає професійна перепідготовка цільової групи на цивільні спеціальності, що користуються попитом на ринку праці України, сприяння учасникам проекту в соціальній адаптації до умов життя у громадянському суспільстві. Виконавцями основної частини проекту є навчальні заклади України і норвезький університет NORD, які організовують і здійснюють професійну перепідготовку учасників проекту за обраними спеціальностями в обсязі 500 академічних годин.

В результаті виконання завдань курсової перепідготовки випускники отримують три документи:
-свідоцтво про професійну перепідготовку державного зразка (від навчального закладу України);
-спільний сертифікат університету NORD та українського навчального закладу;
-спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.
-сертифікат про опанування курсу «Енергетичний менеджмент».

Інформаційні повідомлення 09.04.2020

Ред. новин

mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus