Шановні колеги, науковці, педагоги, освітяни! Запрошуємо до участі!

Другий Міжнародний науково-практичний WEB-форум

«РОЗБУДОВА ЄДИНОГО ВІДКРИТОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ ОСВІТИ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ»

(зареєстровано в системі УкрІНТЕІ МОН України посвідчення № 535 від 12.11.2018 року)

25-27 березня 2020 року

1. Технологія реєстрації до участі у Форумі (дедлайн – 20.03.2020р.):

-     здійснити реєстрацію учасника Форуму вg-form;

-     відправити, підготовлені за вимогами тези доповіді та презентаційні матеріали для виступу в онлайн на електронну пошту організаторів:forum.sois2020@gmail.com;

-     здійснити попередню ідентифікацію в системі веб-платформи pruffme.com 25 березня 2020 року за посиланням:

http://pruffme.com/landing/u266097/tmp1583135655 (25.03.2020 з 9-00 до 15-00 год. (та пробне підключення – 22 та 24 березня 2020 року з 15-00 до 17-00 год.);

-     здійснити оплату організаційного внеску після затвердження теми доповіді до виступу та попереднього розгляду редакційною колегією авторських тез.

2. Умови Форуму:

За результатами проведення форуму планується:

-     онлайн і оффлайн обговорення питань за проблематикою Форуму на сайтах співорганізаторів;

-     публікація збірника матеріалів Форуму відповідно електронної реєстрації учасників і поданих авторами тез доповідей (дедлайн – 20.03.2020 р.):

Вимоги до оформлення тез: формат сторінки А 4, поля (всі) 2,5 см, шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5; праворуч прізвище та ініціали автора жирним шрифтом, під ними назва навчального закладу/установи, організації, населеного пункту, електронна адреса автора, курсивом; далі НАЗВА статті по центру рядка ВЕЛИКИМИ літерами ЖИРНИМ шрифтом. У наступному рядку анотація та ключові слова російською та англійською мовами курсивом з вирівнюванням по ширині. Далі, після пропуску одного рядка, текст статті, після якого, ЛІТЕРАТУРА (список використаних джерел; посилання у тексті  на літературу і сайти записуються у квадратних дужках). Обсяг тез – 1–3 повних сторінки.