Національна металургійна академія Украіни

Новини | Пошук

Вітаємо Гнатушенко Вікторію Володимирівну, доктора технічних наук, професора, з вступом на посаду завідувача кафедри Інформаційних технологій і систем!

izobrazhenie_viber_2020-03-05_15-26-17.jpg     Завдяки Вашому стійкому терпінню і бездоганною роботі, Ви стали на щабель вище. Бажаємо, щоб на професійній ниві Вам всюди супроводжував успіх.

Від усіх співробітників кафедри ІТС вітаємо Вікторію Володимирівну з призначенням на нову посаду. Впевнені, що Ваш професіоналізм, компетентність, організаторський талант і енергія і надалі сприятимуть ефективному розвитку кафедри і вирішенню багатьох завдань в освітньому процесі.

Бажаємо успіхів в роботі, нових досягнень і перспектив, а також злагодженої роботи в дружньому колективі!

Інформаційні повідомлення 06.03.2020

Кафедра інформаційних технологій і систем (ІТС)

mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus