Національна металургійна академія Украіни

Конференція кафедри документознавства

Інформаційні повідомлення 26.02.2020

30 березня 2020 року

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності Національної Металургійної академії України

разом з кафедрою права та європейської інтеграції Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, кафедрою соціально-гуманітарної освіти Комунального закладу вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти», громадською організацією «Товариство інтелектуальної власності»

проводить І Заочну міжвузівську наукову конференцію

«Актуальні проблеми соціально-гуманітарних наук»

У рамках конференції плануються напрями роботи: документознавство, інформологія, соціальні комунікації; публічне управління та адміністрування; історія, філологія, педагогіка; філософія, культурологія; теоретико-методологічні питання та практичні аспекти, пов’язані з вивченням та викладанням гуманітарних та суспільно-політичних дисциплін у вищій школі, загальноосвітніми кафедрами інженерних ЗВО зокрема; аспекти охорони і захисту результатів наукової, творчої діяльності в закладах освіти і позашкілля; традиції та інновації в організації освітньо-виховної діяльності з врахуванням багатомірності сучасного інформаційного простору.

Інформлист конференції та оформлення заявок http://nmetau.edu.ua/ua/mdiv/i2046/p3490

Документознавства та інформаційної діяльності

mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus