Національна металургійна академія Украіни

Новини | Пошук

Світлої пам'яті завідувача кафедри металургії сталі, проф. Бойченко Бориса Михайловича

Зі скорботою повідомляємо про смерть завідувача кафедри металургії сталі, професора, доктора технічних наук, академіка Академії наук вищої школи України, член-кореспондента Інженерної Академії України, лауреата премії Ради Міністрів СРСР (1991р.), лауреата нагороди ім. Ярослава Мудрого (1996 р.)

Бойченко Бориса Михайловича

Колектив кафедри металургії сталі висловлює глибокі співчуття рідним і близьким.
Ми назавжди збережемо пам'ять про Бориса Михайловича, подяку за його труди і будемо пишатися, що працювали під його керівництвом.

Громадянська панахида відбудеться в п'ятницю 15.11.2019 р в 10:30-11:30 в холі на 1-му поверсі 1-го корпусу.

Інформаційні повідомлення 14.11.2019

Кафедра металургії сталі