Національна металургійна академія Украіни

Новини | Пошук

Презентація Студентського кейс-чемпіонату від компанії Метінвест

Всім доброго дня! Наближається сесійний тиждень, але не тільки навчанням наповнене життя студента. В п'ятницю, 11 жовтня цього року, на базі кафедрі ОМТ відбулась презентація Студентського кейс-чемпіонату у металургійній галузі від компанії Метінвест. Представники корпорації провели зустріч зі студентами різних факультетів НМетАУ, надали інформацію щодо цього чемпіонату, розповіли особливості та поділились досвідом минулорічного проекту.

Інформаційні повідомлення 22.10.2019

Тим, хто не зміг бути присутнім на зустрічі, можна ознайомитись та залучитись до участі у дуже цікавій справі за посиланням https://casers.org/…/m-student-champ-keys-chemp-onat-v-d-me…. Команда для участі може складатись з трьох-чотирьох студентів та одного викладача. Реєстрація команд для участі можлива до 08 листопада 2019 року. Реєструйтесь, знайомтесь, створюйте команди та отримайте чудовий професійний досвід - а може, й титул переможця із дуже привабливою фінансовою нагородою!
На світлинах: виступають представники компанії Метінвест.

wp_20191011_10_05_16_pro_site.jpg

wp_20191011_10_05_34_pro_site.jpg

Кафедра обробки металів тиском ім. акад. О.П.Чекмарьова