Національна металургійна академія Украіни

Новини | Пошук

Змагання з робіт на верстатах з ЧПК Interpipe TechFest 2019

7-9 жовтня 2019 року на території навчального центра Upipe спільно з НТУ "Дніпровська політехніка" проходили майстер-класи з підготовки до конкурсу по роботі на верстатах з ЧПК. Навчання проводили доцент НТУ "Дніпровська політехніка" Віталій Дербаба, співробітники ДИТЦ "Контакт" Олег Чернов, Роман Кравцов та Сергій Мартиненко, співробітник компанії Твіст інжиніринг Сергій Кулик. Студенти прослухали курси по верстатам з ЧПК та металорізальним інструментам, а також програмним забезпеченням, що використовувалось на конкурсі. Так же була проведена екскурсія на завод Інтерпайп та ДИТЦ "Контакт". А 19-20 жовтня 2019 року в м. Дніпрі в рамках Interpipe TechFest 2019 проходили змагання з робіт на верстатах з ЧПК. Студенти вирішували теоретичні завдання та виконували практичне завдання - проектували керуючу программу для верстата з ЧПК. Перше місце у лізі вищих навчальних закладів заняв студент групи ІМ-01-14м Олег Митько (тренер команди НМетАУ старший викладач кафедри технології машинобудування Віктор Ласкін). Коллектив кафедри вітає переможця, та бажає йому творчих успіхів у виконанні і захисті магістерської работи, та  практичному використанні надбанних під час навчання в академії навичок у подальшому житті.

Інформаційні повідомлення 21.10.2019

Кафедра технології машинобудування