Національна металургійна академія Украіни

Новини | Пошук

Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Технології захисту навколишнього середовища» зі спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища»

Приступила до роботи експертна комісія для проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Технології захисту навколишнього середовища» зі спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.  Експертна комісія призначена наказом Міністерства освіти і науки України від 16 травня 2019 р. № 622 л.

Склад експертної комісії:  Голова комісії – ШмандійВолодимир Михайлович - завідувач кафедри екологічної безпеки та організації природокористування Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, доктор технічних наук, професор; Хрутьба  Вікторія Олександрівна - завідувач кафедри екології та безпеки  життєдіяльності Національного транспортного університету, доктор технічних наук, доцент.

Під час проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Технології захисту навколишнього середовища» студентами спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища» виконані комплексні контрольні роботи.

Інформаційні повідомлення 27.05.2019

Ред. новин