Національна металургійна академія Украіни

15-16 травня 2018р. на базі академії було проведено щорічну Всеукраїнську науково – технічну конференцію студентів і молодих учених “Молода академія - 2018”

На конференції прийняли участь 830 студентів академії,  вони отримали 197 дипломів I,II та III ступенів.  Видано збірник тез, в якому  опубліковано 806 тез студентів академії.  Також свої тези надіслали студенти Запорізької державної інженерної академії, Чернівецького торговельно-економічного інституту, Київського національного торговельно-економічного університету, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Національної академії управління,   Львівського державного університету внутрішніх справ, Хмельницького національного університету,   Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Університету митної справи та фінансів.

Інформаційні повідомлення 01.06.2018

Ред. науки

facebook banner   twitter banner   youtube banner