UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Новини | Пошук


Національна металургійна академія України оголошує конкурс на заміщення вакантної посади науково-педагогічних працівників

Конкурс проводиться з 20 грудня 2017 року по 20 березня 2018 року

Перелік посад, на заміщення яких оголошується конкурс 

 

Інформаційні повідомлення 20.12.2017


Претендентам на участь у конкурсі, відповідно до п.4.6. положення «Про порядок проведення конкурсного відбору  та складання трудових договорів (контрактів) з науково-педагогічними працівниками Національної металургійної академії України» необхідно до 20 січня 2017 року подати до відділу кадрів академії наступні документи:

1. Заява про участь у конкурсі (написана власноруч).

2. Список опублікованих наукових праць.

3. Документи, які підтверджують підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років (дипломи, сертифікати, свідоцтва, інші передбачені законодавством України документи).

4. Звіт про свою роботу за період дії попереднього контракту. Звіт подає претендент, який працював у НМетАУ до проведення конкурсу на штатних посадах.

5. Зобов’язання щодо виконання методичної, організаційної та наукової роботи для кандидатів на посади: професора, доцента, старшого викладача, викладача, асистента.

6. Програма розвитку структурного підрозділу (кафедри, факультету, інституту), для кандидатів на посади завідувача кафедри, декана факультету та директора інституту.

7. Довідка про проходження попереднього психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року № 1465 (видана не пізніше 12 місяців на дату подання документів для участі у конкурсному відборі).

8. Довідка про проходження флюорографічного огляду (видана
не пізніше 12 місяців на дату подання документів для участі у конкурсному
відборі).

9. Для осіб, які не працювали раніше в академії додатково надаються:

- особовий листок з обліку кадрів;

- автобіографія;

- засвідчені згідно з вимогами законодавства України копії дипломів про повну вищу освіту, наукові ступені, вчені звання.

Адміністрація


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2018 nmetau.edu.ua