Національна металургійна академія Украіни

Новини | Пошук

Підсумки XVIII міжнародної конференції «Теплотехніка, енергетика та екологія в металургії – 2017»

10 – 13 жовтня 2017 р. у Національній металургійній академії України відбулася чергова XVIII Міжнародна конференція «Теплотехніка, енергетика та екологія в металургії». Метою проведення заходу стало обговорення результатів наукових робіт, а також визначення перспективних напрямків розвитку прикладної науки і металургійного виробництва.

У роботі конференції взяли участь 289 осіб, серед яких 254 українських та 35 іноземних фахівців з 7 країн Світу: Польщі, Німеччини, Словаччини, Хорватії, Сполучених Штатів Америки, Греції та Узбекистану. Загалом в роботі конференції прийняли участь фахівці з 25 закладів вищої освіти та 28 наукових установ, промислових підприємств та організацій.

Наука 08.11.2017

Кафедра екології, теплотехніки та охорони праці