Національна металургійна академія Украіни

7 вересня 2017 р. кафедра термічної обробки металів імені академіка К. Ф. Стародубова провела

наукову конференцію «ТМТО-технологія виробництва високоміцного кріплення. Стан і перспективи », присвячену 30-річчю ТМТО - технології виробництва високоміцної металопродукції і 85-річчю провідного співробітника кафедри Гуля Ю.П.

На конференції були присутні близько 70 слухачів з міст Дніпро, Київ, Запоріжжя, Ужгород, Кривий Ріг та Дружківки, що представляли ВНЗ (НМетАУ, ПДАБіА), НДІ (ІЧМ НАНУ, ДП «НДТІ») і метизні підприємства України (ПАТ «Дніпрометиз». ПрАТ «Дружківський метизний завод», ТОВ «Амекс Техніка Кріплення» та ін.), яким були представлені чотири доповіді по метизному виробництву.

До конференції надруковано спеціальний номер журналу «Металургійна і гірничорудна промисловість» (№7, 2017) з матеріалами щодо запропонованих питань.

Інформаційні повідомлення 13.09.2017

Ред. новин