UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення

Контакти:

Адреса Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення НМетАУ, пр. Гагаріна, 4, кім. 388, Дніпропетровськ, 49600, Україна

E-mail: centr.pdo@metal.nmetau.edu.ua

Телефон: (0562)47-44-97; 0993560304; 0969076788
 

Центр післядипломної освіти, перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів був створений на базі факультету перепідготовки фахівців і підвищення кваліфікації. Є структурним підрозділом Національної металургійної академії України - державного ВНЗ IV рівня акредитації. 

За цей період було підготовлено і випущено 95 магістрів (з них 22 викладачі).

За роки існування факультету пройшли перепідготовку більше 3 тис. фахівців, які працюють на промислових підприємствах, в банках, приватних фірмах, підприємствах малого бізнесу тощо.

З 1987г. по 1999г. деканом факультету був д.т.н., проф.Теверовский Борис Захарович, з 1999г. - к.т.н., доц. Кремнев Володимир Євгенович, а з 2009 року директором центру була д.т.н., проф. Матвєєва Марина Олегівна.

 

ЦЕНТР ЗДІЙСНЮЄ СВОЮ РОБОТУ ЗА НАСТУПНИМИ НАПРЯМКАМИ:

- Підвищення кваліфікації викладачів ВНк та коледжей.

- Короткострокові курсі по підвищенню кваліфікації за замовленням підприємств.

 

Один з важливіших напрямів роботи Центра післядипломної освіти - підвищення кваліфікації викладачів вищих навчальних закладів II- IV рівней акредитації.

В Центрі надаються консультації з питань підвищення кваліфікації, а також забезпечується повне документальне супроводження.

Підвищення кваліфікації викладачів за базовими напрямами (спеціальностями) (Дивись Додаток до Ліцензії) здійснюється 2 рази на рік, термін навчання 3,5 місяці:

- з 15 вересня по 30 грудня ;

- з 15 лютого по 30 травня.

Навчальними планами підвищення кваліфікації викладачів передбачена психолого-педагогічна підготовка в обсязі 60 годин, українська та іноземна мови (за професійним спрямуванням) відповідно 20 і 30 годин; ознайомлення з сучасними технологіями навчання, а також професійно-орієнтована підготовка за освітніми напрямами.  Загальний обсяг індивідуальних планів складає 320 годин і враховує інтереси слухачів.

По завершенню навчання слухачі виконують та захищають випускні роботи, теми яких визначаються профілюючими кафедрами, або відряджуючими кафедрами. 

Слухачам, які виконали навчальний план і захистили випускну роботу, видається свідоцтво про підвищення кваліфікації

Викладачі вищих навчальних закладів II-IV рівней акредитації мають можливість пройти стажування на кафедрах академії.

В Національній металургійній академії України розроблені програми для підвищення кваліфікації й професійної перепідготовки, які орієнтовані на навчання керівників і фахівців великих підприємств і суб'єктів середнього й малого підприємництва.

 

Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення тісно співпрацює з підприємствами міста.

 В Центрі пройшли перепідготовку співробітники підприємст і фірм:

 1. ПрАТ "ЄВРАЗ Дніпропетровський металургійний завод"
 2. ПАТ "ЄВРАЗ Дніпродзержинський КХЗ"
 3. ПАТ "ЄВРАЗ Баглійкокс"
 4. ТОВ "МЗ Дніпросталь"
 5. ВАТ "Нікопольский завод феросплавів"
 6. ПАТ "Нікопольський ремонтний завод"
 7. ПАТ "АрселорМітал Кривий Ріг"
 8. ВАТ "Запоріжсталь"
 9. ПАТ "Запоріжвогнетрив"
 10. ПАТ "Дніпропетровський агрегатний завод"
 11. ПрАТ "ППКІ "Металургавтоматика"
 12. ТОВ "Дніпропрес Сталь"
 13. Військовослужбовці ЗСУ, військовослужбовці  ЗСУ, звільнині в запас. по проекту Україна-Норвегія
 14. ДП "Науково-дослідницький та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості"
 15. ТОВ "ПРО-СВИТ", спеціальність "Менеджм
 16. ТОВ "Метрострой"

 

Під час навчання розглядаються проблемні питання пов'язані з особливостями технологій виробництва, оптимізацією параметрів металургійних процесів. 
Проблеми захисту металів від корозії. Сучасні методи контролю якості та вимоги європейських стандартів до металопродукції. Питання енергозбереження
та безпеки життєдіяльності, підвищення ефективності роботи персоналу.

Курси підвищення кваліфікації дозволять отримати нові знання і направити їх в область практичної реалізації, яка забезпечить співробітникам серйозні
передумови для кар'єрного зростання, а організаціям - перехід до нових форм і принципів управління, використання сучасних технологій, форм і методів
роботи.

 Професійну перепідготовку й підвищення кваліфікації персоналу Вашої організації пропонується провести по оригінальним програмам з актуальною
тематикою. Ми розглянемо можливість індивідуальної розробки програм навчання з урахуванням специфіки роботи Вашої організації, а також графіка
проведення занять. Заняття можуть проходити як на базі навчальних аудиторій, наданих Національною металургійною академією України, так і в умовах
Вашої організації.


Ще одним напрямком діяльності Центру післядипломної освіти є організація і проведення внутрівузівських освітніх семінарів з психолого-педагогічної
підготовки, комп'ютерної підготовки, постійно діючих курсів з української мови, майстер-класів по обміну досвідом.

Школа педагогічної майстерності (ШПМ) здійснює свою діяльність у рамках постійно діючого семінару з 15 вересня по 30 червня.

Мета ШПМ - організація психолого-педагогічної підготовки і підвищення педагогічної майстерності молодих викладачів, опанування ними інтерактивних
методів навчання з використанням нових комп'ютерних технологій. Навчальними планами ШПМ (загальний обсяг 275 годин) передбачені такі дисципліни:

- основи психології навчання;
- основи педагогіки та педагогічна майстерність викладача;
- тренінг з ораторського мистецтва;

- використання нових комп'ютерних технологій в навчальному процесі;

  - правові і організаційні аспекти діяльності викладача вищої школи та інші.

 

Слухачі ШПМ складають 2 заліки і виконують випускну роботу, пишуть творчий реферат. Тематику рефератів пропонує кафедра інженерної педагогіки. Це провідна кафедра в організації педагогічної підготовки молодих викладачів. Також слухачі мають можливість самі обрати тему, пов'язану з їх викладацькою діяльністю. Наприклад, "Методика проведення практичних занять з використанням інтерактивних методів навчання" або "Методика виконання лабораторних робіт з використанням сучасних комп'ютерних технологій".

Слухачі ШПМ, які виконали навчальний план, можуть одержати довідку про педагогічну підготовку.

Тематику навчально-практичних семінарів з комп'ютерної підготовки розробляє кафедра прикладної математики та обчислювальної техніки. Тут також враховуються інтереси викладачів, які удосконалюють свою комп'ютерну підготовку.

 

 

 

 

 Реалізуючи принцип "Освіта впродовж усього життя" Центр запрошує Вас на курси за такими напрямками:

 1. Користувач комп'ютера (Word, Excel,WEB-дизайн)
 2. Робота з СУБД MS Access
 3. Основи программувания С++
 4. Автоматизований бухгалтерський облік
 5. Комп'ютерні технології обробки даних
 6. Основи фондового ринку, біржевої торгівлі та інтернет-трейдингу (067 8933945, Садовський Олександр Володимирович)
 7. Основи WEB - розробки (HTML, CSS, PHP, JS). Створення сайтів з нуля (067 8933945, Садовський Олександр Володимирович)

 

 

 

 

 facebook banner   twitter banner   youtube banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Спеціальності