UST logo IPBT logo Part logo
Дніпровський металургійний інститут
Українського державного університету науки і технологій

Проців В.В. – д.т.н., проф., зав. каф., НГУ.

protsiv.jpg

Проців Володимир Васильович, професор, доктор технічних наук,

завідувач кафедри технології гірничого машинобудування Державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет», м. Дніпро, Україна.

 

Освіта, наукові ступені та звання:

– 1976-1981 рр. Дніпропетровський гірничий інститут, кваліфікація гірничий інженер-механік по спеціальності «Виробництво та конструювання гірничих машин та комплексів»;

– 1990 р. захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук на тему «Реалізація сили тяги шахтним локомотивом на кривій та вибір параметрів системи підвішування ходової частини» за спеціальністю 05.05.06 – гірничі машини;

– 2007 р. присвоєно вчене звання доцента по кафедрі автомобілів та автомобільного господарства;

– 2011 р. захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук на тему «Наукове обґрунтування нових технічних рішень з удосконалення гальмівної системи шахтного шарнірно-зчленованого локомотива» за спеціальністю 05.05.06 – гірничі машини;

– 2013 р. присвоєно вчене звання професора по кафедрі основ конструювання механізмів і машин.

Наукова діяльність.

Область наукових інтересів – комп'ютерне моделювання динаміки гальмування шахтного потягу з важким шарнірно-зчленованим локомотивом на заданій ділянці рейкової колії гальмівними приладами, що реалізують гальмівну силу в точці контакту колеса і рейки (колісно-колодковими, дисковими осьовими й трансмісійними гальмами, а також шляхом динамічного гальмування тяговим двигуном), та рейковими гравітаційними й магнітнорейковими гальмами.

Опубліковано понад 140 наукових і навчально-методичних робіт, включаючи 42 авторських свідоцтв і патентів на винаходи в Україні і в Росії, навчальні посібник «Проектування редукторів з використанням САПР КОМПАС», «Проектування двоступеневих редукторів з використанням САПР КОМПАС», «Технологічна оснастка» для студентів вищих навчальних закладів України.

Заступник голови спеціалізованої ради Д 08.080.06 зі спеціальності 05.05.06 – гірничі машини.

Член спеціалізованої ради К 08.080.08 зі спеціальностей 05.15.10 – буріння свердловин та 05.02.09 – динаміка та міцність машин.

Промислова діяльність.

З 1994 по 2009 роки працював на промислових підприємствах, набув досвіду керівної роботи в ЗАТ «ЦГЗК» (Центральний гірничозбагачувальний комбінат), м. Кривий ріг, ЗАТ «Плазматекс», м. Дніпропетровськ, де обіймав посади заступника генерального директора з комерційно-фінансових питань, комерційного директора, у тому числі й тоді, коли ці підприємства вели наукові розробки нових технологій у гірничо-металургійному виробництві первинного заліза.



Вгору: Члени програмного комітету