UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Кафедра автоматизації виробничих процесів (АВП)

Єгоров Олександр Петрович photo

Завідувач кафедрою: Єгоров Олександр Петрович

Контакти:

Адреса Кафедра АВП (кімн.160), НМетАУ, просп. Гагаріна, 4, м. Дніпро, 49005.

E-mail: iapp@ua.fm

Телефон:Кафедра АВП Національної металургійної академії України створена наказом Міністра вищої та середної освіти Української РСР N 518 від 22.10.1960 р.

Сьогодні вона є однією з провідних кафедр НМетАУ і здійснює підготовку бакалаврів, спеціалістів та магістрів на факультеті комп'ютерних систем, енергетики та автоматизації. Кафедра АВП за ліцензією МОН України здійснює набір 50 абітуріентів до бакалаврату за напрямом 0925 - "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології". Термін навчаня у бакалавраті становить 4 роки, підготовка спеціалістів та магістрів після бакалаврату триває 1 рік. Для молодших спеціалістів, які отримали освіту за цим напрямом, термін навчання може бути скороченим на 2 роки.

До професорсько-викладацького складу кафедри входять висококваліфіковані фахівці, які мають багатий досвід практичної роботи з автоматизації виробничих процесів в металургійній галузі. Серед них 2 професори, доктори технічних наук та 12 доцентів, кандидатів технічних наук, 2 лауреати Державної премії України в галузі науки та техніки, 1 Заслужений Діяч науки та техніки України.

Кафедру відрізняє достатньо високий рівень матеріально-технічної забезпеченності навчального процесу. Навчання здійснюється у трьох лекційних залах, які обладнані спеціалізованими технічними засобами та сучасною проекційною технікою; трьох навчальних лабораторіях вимірювальної техніки та технічних засобів АСУТП; трьох комп'ютерних класах.

По закінчені навчання випускники кафедри можуть працювати на будь-яких промислових підприємствах України фахівцями з електроніки та програмування у відділах КВП і А, посідати керівні посади у службах автоматизації та КВП. Придбані знання та навички практичної роботи з автоматизації виробничих процесів, достатній рівень володіння комп'ютерною технікою та інформаційними технологіями забезпечують мобільність наших студентів і дозволяють їм продовжувати навчання в провідних європейських вищих навчальних закладах.facebook banner   twitter banner   youtube banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Наукова діяльність

Історія

Навчально-методичні видання

Освітнi програми