Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

КОРОЛЬ Григорета Олександрівна photo

КОРОЛЬ Григорета Олександрівна

кандидат економічних наук, професор

Контакти:

E-mail: grigoreta1@gmail.com

Телефон : +38 (0562) 47 44 51

Кімната : Б-306а

Працює в Національній металургійній академії України з 1975 року, є засновником кафедри обліку і аудиту, натхненником її творчого колективу.

Працює зі студентами з самого початку їх навчання за дисциплінами "Бухгалтерський облік", "Облік та аналіз зовнішньоекономічної діяльності", "Фінансовий облік II" та ін. За роки роботи в академії була наставником і керівником багатьох студентів, які на "відмінно" захистили свої дипломні роботи та зараз успішно працюють в різних галузях народного господарства. За своє дослідження в галузі економіки її вихованка В.Романовська була відзначена премією Національної академії наук України, а Ю.Акімова була призером Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт студентів.

Очолює наукову діяльність кафедри, керує дослідженнями з обліку, аналізу і контролю фінансової діяльності підприємства, управління його витратами, удосконалення інформаційної бази. Є автором близько 350 наукових та науково-методичних робіт, у тому числи 5 монографій та 11 навчальних посібників з грифом Міністерства освіти і науки України та НМетАУ. Під її керівництвом троє співробітників кафедри - теперішні доценти Р.Б.Сокольська, Ю.Т.Труш та Ю.О.Распопова, написали та успішно захистили кандидатські дисертації.

За успіхи у викладацькій, науковій і виховній роботі нагороджена Нагрудним знаком "Петро Могила" Міністерства освіти і науки України, а також Знаком пошани Національної металургійної академії України "За заслуги перед академією".

Показники професійної діяльності

 

Інформація в базі Google Академія            Інформація в базі ORCID