Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

конференция ,,Молодая академия,,

конференция ,,Молодая академия,,

Щорічна конференція молодих вчених

Наука


Цього року на кафедрі теоретичної механіки пройшла щорічна всеукраїнська науково-технічна конференція студентів і молодих учених "молода академія 2008". Було зроблено 5 доповідей, а 21 - 4 доповіді. Хочеться відмітити, що крім студентів нашої академії на конференції були присутні представники УДХТУ. Теми докладів торкались здебільшого вдосконалення та дослідження механічного устаткування заводів металургійної та хімічної промисловості. Теми докладів були цікавими і дуже радує той факт, що з року в рік вони все більш різноманітні та вдосконалені. Під час проведення конференції було задано багато питань щодо змісту докладів кожного доповідача. Питання задавали не тільки викладачі, а й студенти, які з великою зацікавленістю слідкували за проведенням конференції. Цікаво дізнатися думку самих доповідачів. Для цього було проведено інтерв’ю зі студентом групи МЗ-06-2 Тетерко О.В., тема доповіді якого називалась "Визначення контактної напруги і максимальної ширини контактної площини бурового інструменту машини для розкриття чавунної льотки доменної печі".

- Щиро вітаю, Олександре! Які у Вас склалися враження від проведення конференції?

- По-перше хотілося б відмітити дуже високий рівень підготовки самого проведення конференції та добру підготовленість самих доповідачів. По-друге, такі заходи дозволяють студентам відчути себе не тільки студентом, який вивчає, а й дослідником, що добре розібрався у конкретному питанні та зміг донести його своїм колегам.

- Чи дала конференція щось особисто Вам?

- Особисто мені ця конференція дозволила виявити в собі навички, які у майбутньому допоможуть мені у професійній діяльності та інтелектуальному рості.

- Які побажання викладачам та студентам?

- Викладачам - найкращих студентів, студентам - хорошого навчання, працелюбства та відмінних оцінок!

- Дякую Вам, Олександре! До побачення!

- До побачення!

Кафедра колісних та гусеничних транспортних засобів