Національна металургійна академія України

Новини | Пошук

УВАГА ! Проект «Норвегія - Україна» розширено.

Впроваджуємо нову програму перекваліфікації в сфері IT – технологій -«Кібербезпека».

Запрошуємо на навчання ветеранів та членів їх родин !

Розпочинаємо новий набір на весняний курс за напрямками: «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ»,  «КІБЕРБЕЗПЕКА»

БЕЗКОШТОВНІ 3-х місячні курси з професійної перепідготовки та соціальної адаптації ветеранів та членів їх родин в рамках проекту «Норвегія - Україна».

Програми перепідготовки передбачають практичне і теоретичне навчання в обсязі 500 годин,  семінари з соціальної адаптації та працевлаштування, консультації з організації власного бізнесу, тренінги з психологічної підтримки та активну комунікацію з підприємцями.

На виході ви отримаєте професійні знання та навички, які допоможуть знайти перспективну роботу чи заснувати власний бізнес.

СТАРТ весняного семестру – 26 лютого 2021 року!

Заняття проводяться 3 рази на тиждень у неробочий час.

Стати слухачем курсу дуже легко – телефонуйте, проходьте співбесіду, надсилайте необхідні документи і ласкаво просимо до занять !

Детально ознайомитись з проектом можливо на сайті : https://ifsa.kiev.ua/

Кількість місць на кожний курс обмежена 25 слухачами !!

Місце проведення :

«Енергетичний менеджмент» – Національна металургійна академія України, пр.Гагаріна, 4, м.Дніпро.

Контактний телефон - 098 11 69 225, Ірина Сорокіна

«Кібербезпека» - Університет митної справи та фінансів, вул. Володимира Вернадського 2/4, м.Дніпро.

Контактний телефон – 067 631 35 04, Олексій Корж

Проект виконується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії, Міністерства у справах ветеранів України у партнерстві Національної металургійної академії України, Університету митної справи та фінансів, Університету Норд (м. Бодо, Норвегія) та Міжнародного фонду соціальної адаптації.

Інформаційні повідомлення 18.02.2021

mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus