Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Регіональний центр вищої освіти осіб з інвалідністю

Голуб Ірина Валеріївна photo

Завідуючий відділом: Голуб Ірина Валеріївна

Контакти:

Адреса 49600 м.Дніпро, пр.Гагаріна, буд. 4, 5 поверх (нового будинку бібліотеки)

E-mail: i.v.holub@ust.edu.ua

Телефон: +380682939549 Національна металургійна академія України з 2002 року створює умови для отримання вищої освіти особам з інвалідністю. Враховуючи позитивний досвід роботи Національної металургійної академії України з навчання студентів з порушеннями  слуху та зору, наказом Міністерства освіти і науки України від 19.04.2004 р. вперше в Україні на базі НМетАУ був створений Регіональний центр освіти інвалідів (наразі Регіональний центр вищої освіти осіб з інвалідністю). Завдання Центру: створення умов для навчання осіб з інвалідністю, їх методична та психологічна підтримка, соціальна інтеграція в суспільство цієї категорії громадян. Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 27.06.2008 №587, РЦОІ НМетАУ увійшов до Експерименту щодо організації інтегрованого навчання осіб  з особливими освітніми потребами у вищих навчальних закладах.

За період роботи в даному напрямку 180 студентів з сенсорними порушеннями отримали диплом про вищу освіту,  з них 5 - дипломи з відзнакою.

 Згідно наказу Міністра освіти і науки України від 26.04.2021 р. за № 464 був створений Український державний університет науки і технологій (УДУНТ) шляхом об’єднання Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна та Національної металургійної академії України.